Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egoista dolog-e ha valaki még...

Egoista dolog-e ha valaki még nem értett zseninek érzi magát?

Figyelt kérdés

Most így hirtelen felébredtem és az álmomban volt valaki, aki így írta le magát és ez elgolkodtatott. Konkrétan azt mondta az álmomban az illető, hogy: "Valójában én úgy érzem, mintha egy meg nem értett zseni lennék. Bár ez lehet a meg nem értett rész a jellemzőbb..."

A valóságban egoista dolog-e ilyet állítani magunkról? Mit gondoljátok ha valaki ilyet mondana nektek?


2019. dec. 30. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Mindenki úgy érezheti magát, ahogyan szeretné. És ha valaki elhisz magáról ilyen és hasonló tulajdonságokat, az segíti ezt, hogy mások is ilyennek lássák őt. Még akkor is, ha ez nem is igaz. A testbeszéd csodákra képes néha 🙂
2019. dec. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Hogy az élet mely területén az még nem derült ki számomra sem :-)
2019. dec. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonymousreview60 ***** válasza:

Nem feltétlenül. 2 esete van.

1. A magányos, elhívatott alkotó, aki valóban alkot műszaki vagy egyéb dolgot, amiről ő tudja, hogy már most szükséges vagy az lesz, csak a vízióját még nem fogadják el az emberek. Visszajelzést nem vár el senkitől, a "dilijével" nem terhel senkit.

2. A panaszkodós fajta. Lehet akár tehetséges is, de nem hasznos, nem eladható, nem értelmes, amit csinál. Akadályokról, összeesküvésről stb. számol be.


Az álomban a "másik" gyakran mi vagyunk. Van valamid, ami miatt meg nem értettnek tartod magadat?

2019. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!