Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol tartasz az életben, és...

Hol tartasz az életben, és hány éves vagy?

Figyelt kérdés
Mindenki arról ír, amiről akar, illetve a jövő évi terveit is leírhatja, vagy a 10 éves terveit a jövőre vonatkozóan.
2019. dec. 30. 09:12
1 2
 1/13 Davandaa ***** válasza:
25%
Ez miért érdekel téged? Vagy mitől lesz jobb számodra ha én ezt leírom?
2019. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért ne érdekelne?
2019. dec. 30. 09:19
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
37 vagyok, albérletben, egyedül élek, dolgozom. Szeretnék a jövőben egy barátnőt, és egy jobb munkát magamnak. Részben teszek is érte (az utóbbiért), de mivel rossz önmenedzselési technikám van, így szerintem 10 év múlva is ugyanez lesz.
2019. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
30-adik évemnél tartok és 30 éves vagyok.
2019. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Sehol.23 vagyok.
2019. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy anonim, kérdések feltevésére létrehozott oldal emberek -> emberi tulajdonságok kategóriájában totál jó kérdés ez. Nekem pl jól esik leírni, adott esetben mások válaszait olvasni.


27 évesen semmit nem értem el, van több "irigylendő" dolgom, amit kaptam vagy örököltem, az utóbbi években többmillió forintom fogyott (eü és tanulás miatt), ebben a hónapban 90 ezer Ft volt a bevételem és januárban is ennyi lesz. Tudom, gáz vagyok és pont. :'D Most több okból ez így alakult.


Viszont végre azt tanulom, ami tetszik, végre van egy kis reménysugár, hogy munkám is lesz vele. Szeretem is, jó karrierlehetőség, jó fizetéssel és stabilitással.

Viszont rengeteg energiabefetetést igényel (a jövőben is), akár munkán kívüli önképzéssel, hobbiprojektekkel - ezen bukhat az egész. Majd meglátjuk, egyelőre tetszik.


Ha anyagilag lábra állok és stabilitást érzek magam körül, akkor kellene találni egy jó szakembert, aki meghallgat. Nem azt szajkózza, hogy van 2 kezem, 2 lábam, másnak sokkal rosszabb, menjünk tovább (nyáron ezt hallgattam egy mentálhigiénés nőcitől...), nem azt mondja, hogy felesleges diagnosztizálni az autizmust, elmondásod alapján jól fejlődtél, menjünk tovább, decukiönzetlenvagy hogy 2016-ban gondoztad a rákbeteg Hozzátartozódat menjünktovább...

Hanem pont ezekről enged beszélni és sírni és beszélni és sírni és végre megérteni dolgokat.


Ezek után lehet párkapcsolatom is, amit szívesen be is vállalok, nem csak egy stresszes szenvedés lesz számomra.


Más nagyon nem kell. Illetve kertesház kis (!) konyhakerttel, de ez a fentiekből tudna következni.


Ezek inkább "10 éves tervek".

2019. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Leírom hol tartok:


Egyetemet nem fejeztem be, pedig közel 10 évet beletettem, nyelvvizsgám nincs. Egyrészt bánom, mert jó lenne megcsinálni, másrészt sokkal előrébb tartok az életben azzal, hogy elkezdtem dolgozni.


Munka szempontjából nem állok rosszul. 400+ ezres fizetésem van, 10+ millió megtakarításom ilyen-olyan formában (befektetés, lekötés, stb). Szakmailag elég sokat fejlődtem 3-4 év alatt, bár az elmúlt időszakban úgy érzem kicsit stagnálok, igaz ez az adott projekt miatt is van (építőipar). Autóm céges van, amit magán célra is használhatok, ez elég nagy előny, mert minimális saját költségbe kerül.


Igazából ez alatt a pár év alatt sokat fejlődtem, megtaláltam a "hivatásom" és megtaláltam a hobbijaimat (kerékpár, túrázás, kirándulás). Az elmúlt pár év alatt 1-1,5 ezer km-t túráztam az országon belül.


Amit nagy elmaradásnak érzek, az a saját ingatlan és tartós párkapcsolat hiánya. Jelenleg szobát bérelek, ami eléggé kollégiumi érzést ad, de csak így tudtam elindulni az életben nulláról (igazából még nulla alatt is voltam diákhitellel, rossz fogakkal, amikre mind költeni kellett, jogosítvány is saját erőből lett).


Összességében ahhoz képest, hogy 3-4 éve sehol nem álltam, ma már sokkal előrébb vagyok. Másrészt viszont érzem, hogy így is 2 lépés hátrányba vagyok azokkal szemben akiket támogattak a szülők (saját lakás, autó, tanulmányok, érzelmi támogatás), de ez ilyen, le kell nyelni a békát.

2019. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok, sehol nem tartok, nincs munkám már egy ideje. Jövőévi terveim passz.. munkát keresek tovább és ha van olyan szerencsém hogy felvesznek valahova akkor gyüjteni fogom a pénzt
2019. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

26 vàllalkozó. (2 éve)


Mindig viccet csináltak belőlem vagy csak hüIyének néztek.

20-22évesen önmagamat keresve bogoztam ki gondolataim, letisztáztam dolgokat pl

Mit nem szeretnék (alul maradni, robotolni, más keze alatt dolgozni) és mik azok amiket szeretnék.

Külön jövőkép táblázatot csináltam.


Volt meló helyem maradék alapanyagaiból indítottam el mindent.

Alkottam s míg mások a pletyikbe, rosszindulatban fulladoztak az az idő alatt fejben mindig ötleteltem, projekteket kidolgozva, majd otthon minden szabad időmet feláldozva alkottam.


Az eddigi 2 évben többet mutattam fel, mint szüleim egy életen át.

Amint megtudták mi van a "kicsi hüIye lányukkal" egyből jöttek a pénzre.

(Az exek, volt "barátok", ismerősök...)


Párkapcsolatomnak érdekes kezdete volt.

Nehéz időszak volt az biztos, mivel a váll.startolás előtt ismertük meg egymást s a káoszban ami akkoriban jött szétszedett fejben. Az ügyködés közepedte pedig megbeszéltük: nem tudjuk tagadni mindazt ami köztünk van.


Szinte mindenben passzolunk.


Arról nem is beszélve, hogy ő benne volt/van az alkotás és vállalkozásban jó ideje.

Nagyon örültem, hogy végre egy olyan ember, aki nem csak a külsőmet vette észre, hanem mindazt ami engem azzá tesz, aki vagyok. S mamám után a 2. olyan ember volt az életemben, akinek leesett mit miért halmoztam fel s jött is az egyenes kérdés:

"Vállalkozásra készülsz? Mert akkor jó alapos vagy"


A vulgáris emberek zömének le se esett ez, de nekik kettejüknek igen.


Ők az én életem fontos szereplői, a jövőben pedig a célok felé haladni, ami nem csak anyagi javak,karrier, hanem idő, szeretet, utazás, közös élmények velük.


Terv a jövőre? Túl sok apró, de fontos dolgok, projektek.


Azok, akik elítéltek, ők a mai napig nem igazán haladtak előrébb.


Miért?


Mert nem keresik önmagukat, nem tisztul le a tudatuk, rossz mentalitás (+IQ, EQ), ..stb.

Nem néznek magukkal szembe és nem a megoldásra fókuszálnak igazán.

Egyszerűbb elfutni a dolgok elől, viszont elfeledik:

Nem lehet örökké futni, ki fognak fáradni s mikor megállnak rájönnek, hogy "nem értem el semmit".


Ez emberek maguknak okozzák a gondokat.


S van az olykor mellette, egyszerűbb ujjal mutogatni másokra pl politikusok, főnökök..stb "ők tehetnek róla"


Nem ők mondják meg menj pl gyárba, nem avatkoztak be az életedbe "márpedig te nem lehetsz több s jobb ember"...stb


Az életünket Mi alakítjuk.


Sok sikert az önismerethez, kiknek kell!


BÚÉK mindenkinek!

2019. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Céljaim 40 éves koromig:


Munka, szakma:

- Egyetem befejezése (fogalmam sincs mikor munka mellett)

- Nyelvvizsga, nyelvtudás szerzése (idén megcsinálom, folyamatban van)

- Szakmai fejlődés, előrelépés, (hosszú távú terv, vannak elképzeléseim, saját vállalkozás, anyagbeszerzés, vagy cégen belüli előrelépés. Kicsit még fejlődni akarok, kapcsolatokat építeni, mielőtt elkezdem)


Ingatlan, értékek:

- Saját lakáshoz jutni (sajnos a "borítékos" fizetés nem igazán segíti a hitelhez jutást, ezért kell az elég nagy önerő. Mivel építőiparban dolgozom, így valószínűleg kisebb lakás/garzon lesz, amit felújítok majd később eladom)



Hobbi:

- Továbbra is szeretnék minél többet túrázni, látni az országból, világból. És közben fizikailag, szellemileg erősödni.

2019. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!