Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít ez az...

Csak engem idegesít ez az egyenlőtlenség?

Figyelt kérdés

Nagyon sok évig az volt a probléma hogy a nők elvoltak nyomva és mennyi mindenen mentek keresztül az évek során és végre jobbra fordult a világ és azért még jelen van az egyenlőtlenség viszont most meg nagyon sok nő akarja elnyomni a férfiakat(ami lehet igaszságos lenne) de ha már elvileg a nőknek több esze van akkor már miért ne lehetne mindenki egyenlő? Hisz mindkét nem kell az emberiség fentmaradásához,mindkét nemnek meg vannak a gyengeségei és erősségei és ahelyett hogy elnyomnánk egymást inkább ki kellene egézíteni a másikat.

(Nem tudom mennyire érthető amit mondani szeretnék,ezért elnézés kérek)

17/L



2019. dec. 31. 06:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Azert mert az osok lovoldoztek egymast a haboruban, most nekem is le kene lonom a szomszedot? Ez egy hasonlo felteves a tiedhez. Mindig van olyan ember aki le akarja nyomni a masikat gyengesegbol. Fuggetlenul attol, hogy ferfi vagy no. Ferfikent mondom, hogy azt a not emelem fel/hordom a tenyeremen aki nokent viselkedik. A tobbi aki pedig nem no az olyan ferfinak nem mondhato egyedekkel fog osszeboronalni akikkel egymast elnyomogathatjak. Nincs teljes igazsag a vilagban, csak valasztasok. Mond kerdezo, hogy szeretned elni az eleted?
2019. dec. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

"de ha már elvileg a nőknek több esze van"


Milyen fórumokon olvasol hasonló agymosásokat?

A szélsőséges feminista oldalak, fórumok hangoztatnak ilyesmiket, amit frusztrált nők vezetnek, irányítanak.


Mindkét nemnek megvan a maga erőssége, hogy melyik a jobb, ezt pont olyan marhaság firtatni, mintha a tüzet, meg a vizet elemeznénk ki, melyik a jobb, az erősebb.


Azok, akik egy versenytársat látnak a másik nemben, valami problémájuk van, volt, ami pszichológussal kezelendő.


Szeretni kell a másik nemet, nem harcoskodni vele.

(már ha nem vagy homoszex)

2019. dec. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Írj konkrét példát. Mi az amivel szerinted nagyon sok nő elnyomja a férfiakat?
2019. dec. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Engem is, mindkét oldalról. Ugyanúgy zavar, amikor egy férfi degradálja a nőket, mint fordítva. És tényleg gáz, hogy a nagy egyenlőségi mozgalom szép lassan átmegy minden téren elnyomásba és cenzúrába.
2019. dec. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk előbb vesznek fel munkába egy nőt, mint egy pasit, aki ért is a feladatához. Ez azért van, mert extra pénzt kap a cég, ha megvan a női / férfi aranyszám.


Ennél a svéd multinál. Olcsóbb 3 nőnek a semmiért fizetni, mint nem alkalmazni őket.


Most jön a csattanó! A csajok ezt megtudták ki meg voltak sértődve.

Jogosan.

2019. dec. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem "ki" hanem "és", sorry
2019. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Csak a femininácik akarják elnyomni a férfiakat. Normális ép eszű embert nem mozgat ilyen jellegű mozgalom. Egyszóval mint száz: Az ilyen nők elmebetegek.
2019. dec. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Alain Delon ***** válasza:
66%
Ennél már csak az a rosszabb, mikor valami "férfi" áll neki rinyálni azon, hogy a nők elnyomják a férfiakat. Van, hogy itt is tesznek fel erről kérdést.
2019. dec. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
#8 Bizony. Egy normális ember (legyen az nő vagy pasi) szereti, ha egyenrangúként van kezelve, de nem akar elnyomást gyakorolni.
2019. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

"(Nem tudom mennyire érthető amit mondani szeretnék,ezért elnézés kérek)"


Abszolút nem :DDDD


Honnan a francbol jött ez neked?

2019. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!