Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek, hogy vannak...

Észrevettétek, hogy vannak emberek, akiknek olyan buta tekintetük van?

Figyelt kérdés

Amikor megszólalnak kiderül, hogy tényleg rém egyszerűek.

Miért van ez?

Találkoztatok olyannal, aki erre rácáfolt?


2019. dec. 31. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szem a lélek tűkre.
2019. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem igazán. Szerintem nincs olyan, hogy egyszerű. Én se állok le mindenkivel mélyenszántó gondolatok megosztani vagy filozófálni erről-arról, mással szívesen elcsevegek. Az ember tekintete is vonatkoztatható erre. Pl aki nem oldódott fel, az elveszett, "butuska" tekintetű és, ha megszólítod is átlagos, semmis részleteket oszt meg, ha megoszt valamit - ellenben oldottabban, olyan közegben, ahol biztonságban érzi magát ez megváltozik.


Kivétel persze a te eseted;


Gondolom a tükörképedet megláttad és így született a kérdés.

2019. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, a tükörképem inspirált, köszi a választ!
2019. dec. 31. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak. Én eddig 2vel találkoztam, aki rácáfolt, de sokszor tényleg úgy van, hogy "szem a lélek tükre" ahogy az első mondta. Bár ez inkább kisugárzás. Pl, amikor látsz egy csajt és azt gondolod, ez olyan mint egy buta p*csa, na és kiderül, hogy tényleg az. Vagy, amikor mész az utcán, látod a "c" kategóriás emberkét és szinte biztosra veszed, hogy meg fog szólítani, úgyhogy próbálod kerülni a tekintetét és gyorsan elmenni mellette, de láss csodát! Mégis csak hozzád szól.

De azért hozzá teszem, ránézésre nem kell senkit elítélni.

2019. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek,igen.Azért nem árt óvatosan kezelni ezt a dolgot,pl.szomszédom rém egyszerűnek tűnik,vannak akik nem is tartják semmire,aztán mikor beszélgettem vele,kiderült,hogy elég tájékozott sok témában.
2019. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Amikor rád nézett?
2019. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor látszik.

A legtöbb kutya szemén is látszik, hogy mennyire intelligens.

2019. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
#7. ❤️
2019. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!