Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek?

Ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy igazából senkit nem érdekel, de más is észrevette már, hogy az ilyen ASMR videósok a való életben sokszor bunkók? A videókban előadják, hogy ők mennyire jólelkűek és segíteni próbálnak, de néha mégiscsak előbújik a valódi énjük, ami nagyon kiábrándító. Amúgy nem szoktam ezen gondolkozni, csak most pont láttam egy ilyen "bakik" videót valami csajtól, amiben jól látszik az igazi tapló személyisége, és esküszöm olyan, mintha egy teljesen másmilyen ember lenne kamerán kívül. Hogyha a szép szavak nem őszintén jönnek, akkor miért foglalkoznak ezzel? Nem értem, na mindegy.

2019. dec. 22. 04:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy külföldi csajra gondolsz a példádban?

Szerintem rengetegen csak a pénzért csinálják és olyan jó manipulátorok, hogy simán meg tudják játszani a kedvességet, ha közben a pénzre gondolnak.

2019. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kedves,segítőkész ember nem létezik,ill.aki ilyen,az jó eséllyel önbecsapásban él.az életben mindenki frusztrálódik,mindenkinek van egy negativabb oldala.de egy asmr videós sem feltétlen bunkó amikor annak látod,lehet,hogy csak a videó után tűnik annak,mert a mosolygós,suttogós alakításhoz képest nagy a kontraszt.persze biztos van olyan,aki csak sikeréhségből eljátssza a kedveset,aztán rögtön kibújik,hogy alapvetően nem sok köze van hozzá.
2019. dec. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 A példámban most épp egy magyar videósra céloztam, de ezt a jelenséget a külföldieknél is észrevettem már, persze nem mindegyiknél.
2019. dec. 25. 01:51
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Én is arra gondoltam először, hogy biztos a kontraszt miatt van, de akárhogy is nézem, valamiért mégis bunkónak tűnnek.
2019. dec. 25. 01:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Batala's ASMR csatornán szereplő hölgyben csalódtam. Rendszeresen elröhögi magát, de lusta kivágni, így hát inkább úgy tesz mintha nem a nézőin nevetne, de nem tudja jól megjátszani magát.
2020. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!