Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idősebb férfiak miért gügyögne...

Idősebb férfiak miért gügyögnek a lányoknak/fiatal nőknek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudhatom. Most azt mondanám biztos hogy nem fogja ápolgatni. Na de 14 évvel ezelőtt meg azt mondtam, amint a csaj egyetemre megy dobni fogja...és látod.
2019. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Lehet hinni a tündérmesékben, csak nem érdemes.
2019. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De ha szexet akarnak, miért nem flörtölnek vagy kérdezik meg, hogy amúgy teccő nekem, ágyba bújunk? A nő max. nemet mond. A gügyögés egyáltalán nem szexi, inkább lekezelő.
2020. jan. 16. 10:45
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Az értelmi szintjükön próbálnak kommunikálni;)
2020. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
főleg amilyen a kérdező....
2020. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Talán a kevésbé intelligensekre jobban jellemző ez, vagy ha bújós kiscicát látnak a fiatal nőben (sokan a cuki kisállatokhoz gügyögnek). Több idős férfinek tetszettem és szerelmesek is voltunk egymásba egy 30 évvel idősebbel, de normálisan beszélt eddig mindegyik velem, értelmes, kellemes társalgások voltak. Volt benne évődés, vicc, szexuális célzás, de nem kezelték kisgyerekként, tehát jó tapasztalataim vannak.
2021. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!