Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminc év körüli férjeitek,...

Harminc év körüli férjeitek, párotok próbálkozik nálatok fiatalabb (friss húsokkal) tizen, huszonéves nőknek közelébe férkőzni, bókolni és flörtölni velük?

Figyelt kérdés

Csak az én férjem boldondult meg 30-hoz közeledve?

17 meg 23 meg 26 éves nőkkel is találkozik nap mint nap a munkája miatt, és ezzel próbál féltékennyé tenni, hogy ilyen szép fiatal lányokkal hozza össze a munka, meg a baráti kör.

Volt egy munka buli a hétvégén ahova ment a haverjával, ott is ott volt az egyik ilyen fiatal nő. Készültek fotók is. A párom fotózta. :( Erre most mit lehet mondani?



2014. ápr. 29. 10:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg. A problémák nagy része megoldható kommunikációval. Tudja, hogy neked ez rosszul esik?
2014. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%

Persze nem helyes a viselkedese, de en ugy erzem, mintha valamit nem kapna meg toled. JO es eleg a szex a kapcsolatotokban? (neki is eleg?) Odafigyelsz magadra, hogy csinos legyel, es fitt? Erzelmileg is rendben vannak a dolgok koztetek?


Nekem ugy tunik, mintha valami oka lenne annak, amit tesz.

2014. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%
Amugy nalunk ilyen problema nincs, mondjuk egyreszt mindent megkap amire egy ferfinek szuksege van (neki kisebb az igenye mint nekem, igy lehet konnyu) es alapvetoen egy tisztelettudo ember (amugy nem lennek vele).
2014. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha egy nő csinál ilyent, akkor meg egy K. Ugye?
2014. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Valoszinü csak feltekennye akar tenni,hogy ö meg a fiatalabb lanyoknak is bejön.Ne foglalkozz vele,engedd el a füled mellett ezeket a megjegyzeseket.Ha pedig megkerdi,hogy feltekeny vagy-e,mondd, hogy nem,aki akar vigyen! Aztan majd elgondolkozik.Amugy is nem hiszem,hogy a fiatal lanyoknak ö kellene,föleg hogy hazas,maximum csak beszelgetnek baratkoznak.
2014. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem ez a fajta viselkedes nem tetszene.

Tiszteljen mar annyira, hogy nem csinal hu..et magabol es belolem sem

2014. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

o.O ... Az nem semmi !!!

33 éves férfi vagyok ,12 éve élek a nejemmel de SOHA (!!!!!) nem éreztem szükségét ,hogy más nőkkel flörtöljek ! Szeretem a feleségem ,ő is engem , nekem speciel nincs szükségem ilyenekre !!! Durva amit a párod művel .. vigyázz !

2014. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem közeledik semmilyen nőhöz, sem fiatalhoz, sem vele egykorúhoz, sem idősebbhez. A baráti körünkben vannak lányok is, hozzájuk is csak barátként, pedig 1-2 igazi bombázó, és strandolni is szoktunk együtt, mégsem láttam még egyszer sem, hogy nem barátként bánna velük. Nem keres önigazolást, itthon is mindent megkap, szeretjük egymást.

Nálatok ha ő 17 éves lányok után forgolódik, és erről még be is számol, ott vmi nincs rendjén...

2014. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
29%
Nálunk pl. a munkahelyi kultúra része, hogy a kolléganőknek kedvesen bókolunk, finom, játékos flört is van. A kolléganőknek ettől jobb lesz a kedve és hatékonyabban dolgoznak. Figyelünk arra, hogy a kevésbé előnyös külső adottságú kolléganőknek is jusson (bár ilyen kevés van, szerintem a HR-esek a legjobban a kellemes külsőre, fellépésre szűréshez értenek).
2014. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

13 éve vagyunk együtt, mindketten 30 fölött, de soha nem tett ilyet velem.

És azt hiszem, jobban is tette, mert olyan szinten megalázva érezném magam, hogy az a kapcsolat végét is jelenthetné.

Biztos vagyok benne, hogy van szeme, meg tudom, hogy vannak nálam jobb nők is (kinél nincs?), de ezt soha nem érezteti velem. Nézni szabad. Ha egyedül vagyok, nézem én is. :D

Barátkozni is lehet, elvégre ő is olyan helyen dolgozik, ahol rengeteg nő van, és sok nő barátját ismerem én is.

De nem kell féltékenynek lennem, tudom, hogy ma is hozzám jön haza.



Azt nem tudom, mi a helyes... Azt tudom, hogy én a helyedben olyan ajtó csapkodást rendeznék legközelebb, hogy a szomszédok se felejtik el.

Mint írtam, nem ez a helyes, de az biztos, hogy az én temperamentumommal ez lenne a vége, még a bőröndök kikészítése sem kizárt.

2014. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!