Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet kidobni a...

Miért nem lehet kidobni a szemetet?

Figyelt kérdés

A c-kategóriás állampolgárok számára miért derogál elsétálni a 2 méterre lévő kukához és beledobni a szemetet, amelyett, hogy mindenfelé szétdobálják?

Miért ennyire primitív buckalakók?

Oké, hogy otthon a szemét között fetrengenek, de gondolhatnának azokra is, akik nem állati sorban élnek.


2019. dec. 31. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Az én cicám se dobja a kukába, most megnyugodtam hogy másik macska is csinálja
2019. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez passzív háború az országunk ellen! Ja nem, nem érzik kötelességüknek, ennyi
2019. dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk pont nem csak/és nem is főleg a buckalakókra jellemző. De 1, szinte nincsenek is kukák kihelyezve vidéken 2, gyűjtsem a csikkeket a zsebemben meg pl a kiürült flakont?

Sokáig csinàltam..de màr leszarom, ha nincs kuka eldobom aztán majd a közmunkások felszedik

2019. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de tévedés esete áll fenn! Ne keverjük az állampolgárt az állatpolgárral! A leírtaktól eltekintve azért azt is figyelembe kell venni, hogy nem csak követelőzni kell, a feltételeket is biztosítani kell. Egyetlen papír zsebkendővel sem esik nehezemre elbattyogni egy szemetesig és bele is szoktam dobni a szemetemet a kukába, HA NINCS TELE PÚPOSAN és belefér. A szelektív hulladékgyűjtésről meg annyit, remélem, senki nem gondolta komolyan, hogy külön helységet fogok fenntartani a lakásban - külön zacskórendszerekkel, - csak azért, hogy éjjel kettőkor felkelhessek élire hajtogatni a ganéjt az elvárásoknak megfelelően. Ha például azt akarom, hogy egy országban senki ne mehessen 130 km-e sebességgel óránként, akkor már a behozatalnál korlátozom a gyártókat abban, hogy ennél nagyobb képességgel bíró gépjárműveket hozhassanak forgalomba az országban. Aki megérti, hozhat be, aki nem, mehet másik piacra! -Ugyanez érvényes a hulladékra is. Tessék környezetbarát megoldásokat választani az árucikkek csomagolására, forgalmazására! Nem gondolta senki komolyan, hogy az emberek tömegesen fognak hülyét csinálni magukból - miközben a szolgáltatások árai folyamatosan kúsznak a csillagos ég felé! Tegyenek már valamit a szolgáltatók is az emelkedő árakért! Lassan odáig jutunk, hogy gazdaságosabbá válik otthon kezelni a hulladékot, - amit nem restek eladni az árukkal. Igaz! -Nem is kellene vásárolni semmit, - ez a tuti megoldás! S miközben itt írjuk a "cifrákat", - a saját véleményünket - a szemetelésről, kint a piromániások évente telefüstölik a levegőt a szükségtelen robbantgatással. Évről-évre, nem kispályás módon! Fél Ausztrália lángokban áll most is, de az esztelen környezetszennyezésre mindig előkeríti a "civilizált ember" a pénzt - és éli "utánam az özönvíz" életét. Miről beszélünk - álszent módon?!
2020. jan. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt olyan esetekről van szó, amikor igenis van szemetes és el is férne benne a szemét, de kedves c-betűseink inkább otthagyják az energiaitalos dobozt a padon, meg szétszórják a cigicsikket! MINDIG a c-k csinálják ezt! Múltkor láttam egyet, aki kidobta a szemetet, még gondoltam is rá, hogy odamegyek és gratulálok neki! 2 év alatt 1 ilyen volt!
2020. jan. 1. 02:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt is félreértés esete áll fenn! Nem az az általad "c"-ként emlegetett "c", akinek kreol a bőre színe, hanem az, akinek olyan a mentalitása - még akkor is, ha zöld színű! Láttam én már nem egy olyan általad "c"-ként aposztrofált embert, aki különbül viselkedett a magát "magyarként" beállító, alpári görénynél. Igen, - ennyi különbség van ember és ember között! Nem a bőrszín, hanem a viselkedés a mérvadó! A mentalitással vannak nagyon komoly problémák Magyarországon! Szép ez az ország! Van történelmi múltja! Sokkal többre lehetne hivatott, - ha nem olyan mentalitású emberek laknák (túlsúllyal), mint amilyenek lakják. EZÉRT nem fogja semmire vinni ez a nép, mert következetesen nem látja be a többség, hogy rá nem vonatkoznak külön szabályok, ill. folyamatosan okoskodik. Nem vitatkoztam, - véleményt fejtettem ki és itt pontot is teszek erre a kommunikációra. Sajnálom, ha nem ért velem egyet bárki is, - nem az volt a célom, hogy bárkit is megbántsak!
2020. jan. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!