Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kövérez le másokat folyton?

Miért kövérez le másokat folyton?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom (63/F) folyton mások alakját nézi és általában megállapítja, hogy kövér. (aki nem az annál is) Folyton másokon gúnyolódik, hogy, hogy néz ki, de kb másból sem áll az élete. Én is folyton megkapom, hogy kövér vagyok, állandóan beszólogat. (163cm 59kg,nem tudom igazából, mások azt mondják nem vagyok az)

Szóval ez mitől lehet nála és hogyan kéne kezelni, ha beszól? Előre köszönöm a válaszokat!18/l



2020. jan. 2. 01:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Az idősek mindenbe beleszólnak, idővel rosszabb lesz, saját tapasztalat.
2020. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen felszínes emberek. Az életük romokban, semmit sem tudnak felmutatni. Ezért mások külsejére tesznek megjegyzést.
2020. jan. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Párszor elhinted előtte azt, hogy impotens vén fszok szokták a nőket kritizálni, akkor előbb utóbb csendben lesz.
2020. jan. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Mondjuk kövér nem vagy, de 54-55kg-san lehet, hogy jobban néznél ki.

És akiket lekövérez, gondolom nem egy sportos életmódot folytató egyének, biztos nem vékonyak. Van alapja a beszólásainak? Vagy mindenkinél ezt csinálja, akár vékony, akár kövér?

2020. jan. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 Miért, ha van alapja akkor oké, hogy megaláz valakit a külseje miatt. Ő sem épp nádszál karcsú, neki is ott a sörhas, de senki nem mondja.

1. Semmi közöd a másik kinézetéhez

2. Honnan tudod mi áll amögött, hogy ő ilyen? Lehet akár beteg is pl:pajzsmirigy

2020. jan. 2. 09:08
 6/12 anonim ***** válasza:

"Miért, ha van alapja akkor oké, hogy megaláz valakit a külseje miatt"

Talán felhívja rá a másik figyelmét, hogy jó lenne lefogyni és ha ezt szépen mondja, akkor az nem megalázás. Bár kétlem, hogy ezzel bármit is elérne, hisz nem hiába hazánk az egyik legelhízottabb ország a világon. És nem azért vagyunk ilyen előkelő helyen e téren, mert annyi pajzsmirigyproblémás lenne, hanem mert egészségtelen mozgásszegény az életmódja a legtöbb embernek. Nehogy azt mondd, hogy az a 10 éves gyerek, aki kétpofával zabálja a hamburgert, napi szinten megiszik 2 liter kólát, még ugye véletlenül se az életmódja miatt elhízott?


Egyébként, ha ő se egy sportos alkat, akkor nem értem, hogy miért csinálja ezt. Biztos frusztrált és így vezeti le azt.

2020. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom beállt nàla ez a lemez, és ha épp elégedetlen ezzel vezeti le. Ne foglalkozz vele.
2020. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1. Ő sem sportos alkat

2. Téged komolyan az érdekel, hogy az utcát seprő öregasszonynak, meg a 29 éves szomszéd lánynak, aki 1 hónapja szült (aki még így sem kövér egyébként) milyen az alakja, meg minden embert megszólsz érte, akit nem is ismersz?

3. Nem csak olyanokra mondja akik tényleg kövérek, hanem kb mindenkire, aki nem nádszál vékony.

2020. jan. 4. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a franc bajod van? Szóltam én egy árva szót is arról, hogy én beszólogatok másnak? NEM!!!!!!! Akkor állítsd már le magad, ember! Azért, mert a rokonod egy paraszt, nehogy azt hidd már, hogy mindenki olyan, mint ő.
2020. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 ez egy kérdés volt, mivel nem teljesen fektettem ki a mondandómat és úgy látszik így nem értetted, ahogy azt szem értem, hogy vetted ezt kötekedésnek, de mind1
2020. jan. 4. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!