Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mire utalhatott?

Vajon mire utalhatott?

Figyelt kérdés
Tegnap a buszmegalloban vartam a buszra,melletem levo padon ult egy lany es raneztem,es o visszanezett,majd egy par perc mulva megint ra neztem es o is ram.Gondolom azert csinalta,mert nem szereti ha bamuljak.Nektek mi a meglatasotok a reakciojara?

2020. jan. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az égvilágon semmi jelentősége
2020. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yoda m. ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Csak javasolni tudom,

Legközelebb NE gondolkozz ilyeneken... vajon mire utalhatott...

Miért is ne?

Az a lány, bármit is szerethet, vagy nem szerethet. Meg nem tudhatod addig, amíg meg nem kérdezed.

És még akkor sem biztos, hogy elárulja neked, egy vad-idegennek, nem biztos, hogy a valóságot hallod tőle.


Egy dolog azonban biztos: Közelebb kerülsz az igazsághoz, amely enélkül számodra pusztán spekuláció.

Egy lánytól... bármit megkérdezni... NEM BŰN, NEM is SZÉGYEN.

Viszont igen sok minden kiderül számodra a reagálásából. Feltéve, ha csendben figyelsz... és nem kattog az agyad.

A legtöbben arra várnak, hogy a Másik szóljon hozzá... hogy a Másik közeledjen felé. Mert akkor úgy érzi, hogy nincs mitől tartania. Még az is lehet, hogy az a lány pont ezt szerette volna...

Mit lehet azt tudni! És ha mégsem... úgyis hamar kiderül számodra. És akkor nem kell feleslegesen spekulálnod, találgatnod. No meg kérdéseket feltenned...


Az ERŐ legyen Veled!

És bátorság. Ha kíváncsi vagy valamire, csak kérdezz bátran és őszintén. Mint ahogyan most is tetted.

2020. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!