Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Új év Régi reménytelen én,...

Új év Régi reménytelen én, többi lent?

Figyelt kérdés

Hogy hozzam ki magamból a lehető legtöbbet, úgy ha semmi nem érdekel? Még mindig nem döntöttem el, hogy mit akarok tanulni/dolgozni, olyan reménytelen vagyok..

Mit tanácsoltok?


Én már azon gondolkozok, hogy elköltözök egy teljesen új helyre, tiszta lappal, 0ról kezdeni egy új környezetben.

26F



2020. jan. 3. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

És mit kezdel az új környezetben, ha oda is úgy költözöl, hogy semmi életcélod, semmi terved? Ott leszel munka nélkül, magányosan, céltalanul. Ugyanott leszel, ahol most jelenleg vagy. Nem az új környezet fog téged megváltoztatni, saját magadat kell megváltoztatnod.


Foglalkozz önismerettel, találj célt az életednek. Mi az, ami téged érdekel?

2020. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neha valtani kell, ez teljesen egeszseges. Vegyel elo egy lapot es irj ra szakmakat, muveszeteket, mindent. Utana huzd ki azokat amiket utalsz, nem szeretnel csinalni. Amig a vegen mar csak nehany marad. Azok kozul valassz.

Ezt azzal kapcsolatban is megcsinalhatod, hogy hol szeretnel elni.

A vegen meglesz, hogy hol es mit akarsz csinalni.

Ha esetleg valami osszeegyeztethetetlen jon ki belole (pl rakhalasz a himalayan) akkor ujrakezded.

2020. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!