Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy közszereplő meghal,...

Ha egy közszereplő meghal, miért kell 20 percen belül a hozzátartozók instáján részvétet nyilvánítani?

Figyelt kérdés
Gesztesi Károly halálhíre teljesen megdöbbentett és nagyon sajnálom őt. Liptai Claudiát követem instagramon. Az utolsó képe alatt már sok részvétnyilvánítás van. Ennek mi értelme? Szerintem ilyenkor van a családnak elég baja, ráadásul a kép nem is erre vonatkozik...
2020. jan. 4. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Miért kell a jóindulatba is rossz szándékot látni?

A többség nyilván szintén hasonlóan érez, mint te, csak ők éppen máshogy működnek, és ezzel az apró gesztussal ezt ki akarják fejezni a családnak, hiszen személyesen nyilván nem tudják megtenni.

“Szerintem ilyenkor van a családnak elég baja”

Ez hogy jön ide? Egy-egy hülye kivételével senki nem várja el, hogy azonnal könnyes köszönetet mondjon valaki a posztjára. Majd foglalkoznak vele, ha ráérnek.

2020. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg illene megvárni egy nyilatkozatot és az alatt részvétet nyilvánítani. Nem megnyitni az összes képet, és alatta ezeket irogatni. Claudiának is, meg a lányuknak is. De ezt már máskor sem értettem, más közszereplő halálánál. Megnyitnak véletlenszerűen régebbi képeket, és alatta részvétet nyilvánítanak. Ez volt mikor Andy Vajna meghalt, vagy mikor LL Junior szegény kisfia. Ott is az összes régi közös kép alatt a sajnálkozás ment. Érthetetlen...
2020. jan. 4. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

A te fejedben igen nagy gondok lehetnek, ha még erre magyarázatot vársz és azt írod, hogy ennek mi értelme.

Minek ide egy hivatalos nyilatkozat, mikor már az összes sajtóorgánum lehozta az elmúlt 30 percben.

Olyan értelme van, hogy az emberek csak egy egyszerű részvétet nyilvánítanak, ebbe nem kéne mást is belelátni, hogy miért pont oda írták. B+, csak, pont. Hogy legyen mibe belekötni az ilyen értetlenkedőknek.

2020. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Másnak is feltűnhetett ez, mert instagramon is szóvá tették most làtom, de nyilván engem kell lehurrogni :)
2020. jan. 4. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető a véleményed.
2020. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5: Köszönöm!


Egyébként LL Junior kisfia halála után a volt párját Csillát elkezdték több tízezren bekövetni, (követtem előtte is,pár ezres követőtábora volt csupán) és a gyerekekkel közös képekhez folyamatosan ezeket irogatták. Szerintem egy anya nem ezt szeretné olvasni a régi képek alatt. "Milyen szépek voltatok, de kár a kisfiúért" stb. Ezt is undorító dolognak tartottam már. Most Gesztesi lányának képe alatt is ez megy. Na mindegy.

2020. jan. 4. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, többek is jelezték ezt a képek alatt amit te írsz. :( Jogos.
2020. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Azért lettél te lehurrogva, mert te írtál ki ide kérdést. Én meg továbbra is fenntartom, amit írtam, hogy ez szőrszálhasogatás nagyrészt. Persze az is jó, hogy a konkrét gázos szöveget (“de kár a kisfiúért”) csak utólag büfögöd ide, mikor nem tetszenek a válaszok. Talán ha ezzel kezdted volna, de nem, az elején nem egy ezer éves képről volt szó, hanem a legutolsóról...de ezen kívül szerintem akkor is gáz, hogy a többi jóindulatú részvétnyilvánításban is a rosszat keresed.
2020. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor neked biztos jól esne ha a képeid alatt ez menne mikor épp gyászolsz.

Igen most már én is làtom, instagramon is írták, hogy tapintatlanok az emberek. Oké megértettem a véleményed, további kötekedésre nincs szükség szerintem.

2020. jan. 4. 19:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, ők közszereplők. Ezzel tisztában vannak, hogy ilyenkor is rájuk zúdul a tömeg.

Egy magánszemély, mint mi, ha esetleg valakink meghal, kiteszünk róla egy képet, vagy bejegyzést és az alá írnak a többiek. De ránk nem figyel fel a média, nem cikkeznek rólunk, nem tömegek nyilvánítanak részvétet..stb.


Most mondok egy csúnyát, aki k..rvának megy, ne csodálkozzon, hogy megb...sszák. A közszereplők, színészek, celebek élete ilyen, viseljék el, ha már ezt az életet választották. Nem kötelező fb, insta profil, de ha már csináltak, akkor viseljék el, tudják méltóságteljesen viselni, amit ott kapnak, akár hideg, akár meleg.

2020. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!