Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a hölgyemény mit akar az...

Ez a hölgyemény mit akar az arckifejezésével kommunikálni?

Figyelt kérdés

[link]


Figyelem adminok! A hölgy közszereplő, a Twiolins formáció tagja, tehát ne töröljétek. Köszi.


A képeken olyan egy savanyúbaharapott életunt arc látható, pedig nem lenne csúnya. De semmi kedvesség vagy vonzó nincs benne. Egy haverom szerint lenéző pofa, szerintem inkább olyan "fúj de utálom a világit, de legfőképpen magamat" arckifejezés. De vonzónak semmiképpen nem mondanám. Vélemények?



2018. febr. 17. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ilyen az arca és kész.
2018. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Kíváncsi lennék, milyen, mikor nem pózol. Mert, hogy ő ezt a flegma arcot gondolja menőnek és szexinek. Talan ezt akarja kommunikálni. Nőként írom, hogy szerintem az életben nem ilyen, és még lehet kedves is, ne ebből ítéld meg.
2018. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Számomra már az is zavaró, amikor valakinek minden szelfin pont olyan az arca, valahogy mindig ugyanazt a képet vágja. Láttam hasonlót műmosoly képekkel is, az is fura volt, teljesen egyforma egyhangú szelfik. Nem mondom, hogy lenéző, de számomra olyan semmitmondó az arckifejezése. Mintha csak a smink/frizura/öltözet lenne a lényeg a képen, a nő meg egy bábú.
2018. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
# 3/ Amúgy nem csak a nőről mondtam véleményt, de ez gyakori jelenség instragramon, több ilyen profilt is láttam, mint ugyanazt váltotta ki belőlem.
2018. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Domina arckifejezése van, aki saját maga választja azt ki, aki neki szimpi, tetszik. Más nem érdekli. Szerintem.
2018. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

A Hollywoodban divatos "szexi" arckifejezést akarja felvenni, közismertebb nevén a "resting b tch face"-t.

Ezekkel a Hókuszpók szemöldökökkel valahogy nem csoda, hogy nem működik a dolog :D

2018. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Szinte mindenkinek megvan az a szög és az az arckifejezés amit előnyösnek ítél meg magának. Amiről úgy hisz, hogy kihozza a szelfiből a maximumot. Ennek a nőnek ez az arc az. Nem kell belemagyarázni mindenféle lelkiállapotot, gondolatmeneteket meg a fél teremtéstörténetet, és pláne nem kell leírni az személyiségét azért mert nem villant rád egy teljes fogsoros vigyort..
2018. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Túl sok botox kezelést kapott már bizonyára, ezért halott arc a feje...45-50 évesnek fest pár képen erősen...szeretné elhitetni a világgal, hogy ő 25 éves, de a tükör nem hazudik neki s nem tetszik az igazság számára:D


Agyrém az ilyen minden irányból nézve...

2018. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ugyanaz a kép az alap, csak mindig át van öltöztetve :D


Amúgy annyira nem értem, hogy mi értelme van az embernek kitenni ilyen arcképet magáról, pláne, hogy mind ugyanolyan. Mi benne a lényeg? Mi benne az érték? Mit mutat meg a világnak?

2018. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy pénzért sokmindent a szájába vesz!
2020. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!