Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy közszereplőtől...

Szerintetek egy közszereplőtől nem túlzás az a fajta közvetlen kapcsolat, hogy közösségi oldalakon vadidegen emberekkel cseverészik, mindenféle videókat/képeket oszt meg magáról? Gondolok itt például a magyar focistákra.

Figyelt kérdés
Nem a civil, átlagember lenézéseképpen, de régebben az ismert emberek mindig megtartották azt a bizonyos három lépés távolságot és szerintem ez így volt helyénvaló.

2016. nov. 13. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Régebben nem is tehettek mást. Akkoriban nem volt facebook és hasonló oldalak, nem volt ilyen közvetlen a dolog. Maximum összefutottak valakivel az utcán, aki kért egy aláírást.

Facebookon rengeteg vadidegen beszél egymással és a közszereplők is emberek. Ha túlzottan elzárkóznának, akkor sokan sznobnak tartanák őket. Ráadásul, a facebook tökéletes marketingeszköz.

Miért volt helyénvaló a 3 lépés távolság? Mi a probléma pontosan a mostani helyzettel?

2016. nov. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki egyéni döntése, hogy mit oszt meg magáról, illetve kivel áll szóba az online felületeken. Felnőtt emberként csak el tudja dönteni. Nyilván egy része marketing ennek, vagy lehet, hogy valaki hálás a rajongóinak (mert főleg belőlük él) és így köszöni meg.


Rengeteg híresség egyáltalán nincs jelen a közösségi médiában, vagy csak kizárólag az aktuális filmjét, albumát, soron következő meccsét vagy fellépését posztolja.

Szerintem egyikkel sincs baj. max megmosolygom, amikor valaki kiposztolja mondjuk az aznapi ebédjének képét. Nekem ez mondjuk érdektelen, de van aki emberközelibbnek érzi az adott illetőt, és jobban megkedveli.

2016. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Manapság egészen már híresnek lenni, mint anno volt. Régen elég volt tehetségesnek lenni, és beszéltek rólad (és nem csak arról, hogy ki tervezte a ruhádat meg kivel dugtál múlt héten)... manapság már ha nem élsz botrányos életet, akkor a szakmádban elismert vagy, és annyi. Nagy a versengés az emberek kegyeiért, a jobb lehetőségekért. Vmit fel kell mutatnod ahhoz, hogy beszéljenek rólad, rajongjanak érted. És ezek közül még mindig ez a vállalhatóbb, hogy vki közvetlenebb kapcsolatba kerül inkább a rajongóival, mint az, hogy ő maga hívogassa a Story magazint, hogy figyi, most épp ide meg oda megyek nyaralni... meg a hónapban a 3. pasival járjon csak azért, hogy írjanak róla a pletykalapok.
2016. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy ezzel a túlzott baratkozassal olyan dolgot is megoszthat az illeto, amit aztán fel tudnak hasznalni ellene.

És ha már a magyar válogatottat hoztam fel példaként: 3 éve az ominózus románok elleni meccs előtt Gáspár Laci egyik számával hangolodtak a meccsre a játékosok, ezen is aztán ment a csámcsogás.

2016. nov. 15. 15:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ti el tudjatok képzelni, hogy például egy David Beckham, Rafa Nadal ilyen közel engedi magához az embereket? Éppen ezert rajonganak értük, mert ez egy amolyan elérhetetlen álom az embereknek, hogy ez a két sztár majd leáll bratyizni veluk.
2016. nov. 15. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért egy magyar focistát ne vegyünk egy kalap alá David Beckhammel. Ő egy olyan csapatban játszik, ami már alapból híres, jobban követik világszerte az emberek. Itt meg csak Mo.-n ismerik, és itt is kb. az, aki követi a magyar focit, mert amilyen kultúrája van most a magyar focinak, hát tényleg csak a rajongók nézik, hallanak róla, nem az az átlagember, aki mondjuk a Manchesterről vagy mondjuk a Real Madridról azért tudja, hogy micsoda. Ha vki tehetséges, és jó helyre születik, na akkor van esély rá, hogy világsztár legyen... és ott meg tényleg meghúzódik az, aki nem hülye.


Az meg sztem nem őt minősíti, hanem a "rajongókat" meg a csürhét, hogy azon képesek csámcsogni, hogy milyen zenére melegítenek a focisták. De ehhez nem kell a közvetéenség, ha ez nincs, találnak mást.

2016. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!