Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Alapból magának való, nem keresi mások társaságát, nem foglalkozik mások dolgával ha őt nem zavarják, boldogan tervezi leélni az életét egyedül, akár szűzen.
2020. jan. 4. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha ő tényleg igy boldog, akkor ezzel nincs semmi gond.
2020. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Autisztikus beutesu, valoszinuleg tanult, joeszu, aki meg tudja oldani az onallo megelheteset.
2020. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En ugyanez vagyok csak epp van parom. De elvagyok itthon, neha eljarok ide oda de igazabol megvagyok emberek nelkul is ;) nincs ebben semmi. Csak te hiszed azt ez olyan ritka vagy kulonleges :D
2020. jan. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Minen ember a saját sorsáért felelős. Én nem ítélem el őt azért mert más mint a többi. Viszont a társadalom sajnos őt ezért lenézi mert ő más, ő nem olyan mint a többi ember és sajnos ezt csak kevesen tudják elfogadni. Lehet hogy nehéz élet vár majd rá, de remélem, hogy megleli majd a boldogságot és jó döntéseket fog hozni majd a jövőben ahoz, hogy boldoglehessen.
2020. jan. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy átlag feletti IQ-val rendelkezik! ;) :) Sőt, nagyon valószínű!
2020. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Részben ilyen vagyok én is, bár én már vágyom egy barátnőre. Nincs ebben semmi rendkívüli, szerintem jobban is jár részben, mert nem kell cirkuszolni az esetleges válás/szakítás miatt.
2020. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmi vagyok, annyi különbséggel, hogy a szex azért kell. Nincs semmi negatív véleményem, magának való ember. Tisztában van vele mire van szüksége és aszerint él. Ha nincs valami dilije, akkor engem nem zavar.
2020. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!