Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről aki naponta posztol a facebookra képet idézetet stb?

Figyelt kérdés
Van egy nő ismerősöm, aki otthon van nevel 2 gyereket és folyamat rakosgatja ki az olyan idezeteket, higy mennyire sok dolga van egy anyanak, nem gáz ha úszik a kosztol a ház, mert egy anyanak ninvs ideje takaritani stb. De naponta fenykepezgeti magát, fennt lóg a neten. A ferje külföldön dolgozik, eltartja tehát a nőnek doogozni se kell,de ő nagyon fáradt a facebookon. Mire jó ez?

2019. szept. 24. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezért nem vagyok fent facen, mert az a véleményem, hogy lesz@rom. Az egész face ilyen, megérdemli, aki nézegeti. Kapcsolattartásra van más lehetőség. Aki facebookozik, az kukkolni jár fel.
2019. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Unatkozik, "én" ember (azaz "csak én vagyok a fontos"), feltűnési mániás, de lehet, hogy segítségre lenne szüksége, és így jelzi azt.
2019. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!