Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le lehet vetni egy személyiség...

Le lehet vetni egy személyiséget és felvenni egy másikat?

Figyelt kérdés

sziasztok!

elég rossz személyiségem van:

Szorongó személyiségem van és emiatt rengeteg dologban vallok kudarcot:

-Szorongás miatt leblokkolok ha valaki negativan, haragosan szól hozzám

-hülyeségeket beszélek ilyenkor mert menekülni akarok és ilyen mindenféle hülyeséget kitalálok csak hogy meneküljek a feszültségek elől

-sajnos ezek miatt mondtam már olyat (olyanokatokat) az elmúlt héten, és hónapokban, években amit nem tudok feldolgozni..


a megbocsátani tudok de nem tudok megbocsájtást kifejezni az emberek felé.. nincs meg bennem az hogy hogyan kell

irigylem azokat akik összecsapnak egymással és utána 1-2 nap mulva helyre jön minden mintha semmi nem történt volna

nálam nem tudom miért de nincs igy akivel én összeveszek az úgy is marad..mindig is ez volt


annyi problémát csináltam az elmúlt hónapokban a személyiségem miatt, hogy sokkot kaptam.

Asszem most valami traumán megyek át (megint) akkor is volt ilyen nálam hogy átakartam alakulni sokkal jobban a vallás felé mentem és menekültem és tényleg olyan akartam lenni ahogy a Bibliába levan irva letenni a bűneimet, megváltozni és bizonyos képpen meg is változtam..

de a félelmet, a szorongást, a "hülyeségeket mondok és csinálokat" nem tudom letenni


nem tudom mit tegyek teljesen a padlón vagyok valamit ki kell találni mert bekkatanok



2020. jan. 6. 03:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha te így öltözködsz akkor biztosan.
2020. jan. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen, de nem 2 napba telik. Nekem 8 évembe került.
2020. jan. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológus, pszichológusi segítséggel igen.
2020. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

LEhetésges, de már az is egy személyiség. Mármint aki képes erre, annak olyan a személyisége:)


Inkább a változás a jellemző. Én a pár évvel ezelőtti személyiségemet teljesen átformáltam kis változtatásokkal. Más ember lettem.

2020. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

A felelem a szorongas mind negativ energia. A felelem cselkvökeptelenne tesz. Ezt a negativ energiat kellene ugy feloldanod, hogy pozitivan gondolkodsz.


Pszichologusra nincs szükseged. Azok is csak üzletemberek.

2020. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5-ös, inkább az ilyen "gondolkodj pozitívan", "csak akarnod kell" féle Szabó Péterek az "üzletemberek".
2020. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kösz a kommenteket

nagy egotréner ez a Szabó Peti.. és mindenki elhiszi hogy amit mond az önbizalom növelő:D

2020. jan. 6. 15:19
 8/8 anonim ***** válasza:

erőltetve megváltozni és felvenni egy másik személyiséget nem érdemes. próbáltam már, túl sok munka és nem fenntartható.

a szorongás nem a személyiséged, azon kell túltenned magad, hogy megmutathasd az igazi énedet. vannak barátaid vagy családtagjaid akik mellett önmagad vagy? próbálj feléjük nyitni, mindig kicsit kívül tolni magad a komfortzónádon, és egyszer azt veszed észre hogy más emberekkel is normálisan tudsz kapcsolatot fenntartani.

2020. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!