Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történt ez? Mióta...

Miért történt ez? Mióta hosszan rámnézett, félek tőle, pedig meg akarom ismerni.

Figyelt kérdés

38 éves nő vagyok, vezető vagyok egy kisebb cégnél. Férfi társam felvett egy fura pasast, aki szerinte nagyon jó szakember, de mint kiderült ez igaz is. Mikor legelőször találkoztam vele, bemutatkoztunk kezet fogtunk. Az illető belenézett hosszan a szemembe ezután, én éppen egy ügy miatt feszült

voltam rettenetesen. Fürkésztem, hogy mit akar, de nrm szólalt meg nagyon szimpatilusnak találtam. Így eltelt pár másodperc. Végül olyan erősen a szemembe nézett, hogy elkaptam a tekintetem, mondtam valamit és többet nem mertem ránézni. A másik vezető munkatársam hátul dolgozott. Azóta kerülöm a pasast, a találkozast is mégis rettenetesen vonz, érdekel mitől volt ez az egész. A cégtársamnak nem mertem mondani még. Állitolag amit más uton megtudtam a cégtarsamtól, egyedül él a pali. Turkáltam a papirjaiban, hogy ki lehet, azt észrevette szerintem... Szerintetek miért alakult ki ez a helyzet? " nem értek a lovakhoz...."


2020. jan. 6. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom egyes nőkre már ránézni sem lehet...
2020. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez egyszerű. Ő az alfa. Ezért nézett a szemedbe olyan sokáig.
2020. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne tisztáznod vele ezt. Lehet, hogy egy lehetőséget kihagysz az életedből, de az is lehet, hogy érzel valamit vele kapcsolatban, ami nem biztos, hogy jó. Amúgy intuitív vagy?
2020. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy intuitív vagyok-e, soha nem figyeltem rá.
2020. jan. 6. 23:51
 5/10 A kérdező kommentje:
3.as válaszoló. Ez a célom, hogy valamilyen módon tisztázzam vele, de egyre messzebb kerülök a megoldastól. Előttem érkezik és el is hagyjak az irodát mielőtt én kezdek. Egyszer már rávettem magam, hogy tisztázom, de miután elkezdett a másik szobából nézni ismét belémállt az érzés és "elmenekültem".
2020. jan. 7. 00:03
 6/10 A kérdező kommentje:
2.es válaszoló! Én úgy tudtam, férfi közösségekben van csak alfahím. Én nő vagyok. Az még átfutott rajtam, hogy az idegességemet agressziónak vélte. Amúgy nagyon fura egy fazon. Legelőször a hangjától ijedtem meg. Teljesen monoton, mintha egy robot beszélne.
2020. jan. 7. 00:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Rosszul tudtad.
2020. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azok alapján amit írsz, eléggé hajaz egy pszichopatára.
2020. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen sajnos nekem is ez jött le...
2020. jan. 11. 08:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tudnék tenni. Egyfolytában rágódok a pasason. " Ilyet" még senki nem csinált velem. Megsemmisültem szinte...
2020. jan. 11. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!