Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti évente hányszor rúgtok be?

Ti évente hányszor rúgtok be?

Figyelt kérdés
Nekem általában csak 2x max 3x sikerül. De ezenkivűl nem iszok.
2020. jan. 6. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

10 éve iszok kb. 10 év alatt volt 3 alkalom. De abból is csak 1 szer rugtam be rendesen, hogy már voltak kimaradt jelenetek, meg hánytak is. 2szer meg csak éreztem, hogy na most már megütött a pia elég rendesen.

Nem látom értelmét a lerészegedésnek. Ez a 3 alkalom is véletlen volt és az se kocsmai alkalom volt hanem buli/ünnep. Csak ittam valami erősebb itatós piát és hirtelen ütött meg. Ennyi volt a történet.

2020. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
A berúgás már cringe
2020. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Soha nem voltam részeg, és nem is akarom kipróbálni. 1-2 ital társaságban, ünnepekkor bőven elég.
2020. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Soha. Nem iszom egyáltalán, csak vizet. Attól nehéz berúgni :D
2020. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Kb 100. Vagy felette. Mattra max 25-30.
2020. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Attól függ mi számít berúgásnak. Heti 1-2x fogyasztok alkoholt, ha belevesszük azt is, hogy esetleg itthon kibontok két sört.

Ebből mondjuk legyen havi 2 spiccesség, meg évente talán 2-3 berúgás. Hányásig évek óta nem ittam magam.

2020. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Úgy veszem észre, hogy ezt az egész lerészegedés témát sokan úgy fogják fel, mintha a világ egyik legnagyobb bűne lenne, pedig szerintem nincs vele probléma, ha tudsz mértéket tartani. Ezalatt azt értem, hogy még magadnál vagy, és nem a semmi közepén fetrengsz öntudatlanul, mert az már tényleg "gáz". Én egyébként ezt nem úgy fogom fel, hogy berúgok, hanem úgy, hogy jól érzem magam. Én ilyenkor sokkal nyitottabb és vidámabb vagyok, de azt is tudom, hogy mennyire káros a hatása, szóval egy évben 2-3× fordul elő ilyen általában.
2020. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer sem, mert szinte nem is iszok alkoholt. Maximum szilveszterkor elfogy 1-2 pohár pezsgő általam, de még életemben nem voltam részeg és ha rajtam múlik, nem is leszek.
2020. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mostmár berúgni,azt nem,max a jó erős spicces szintig,részegnek lenni nincs értelme,másnap ihatod a levét.

Nekem inkább csak a gyomrom készül ki a piától másnap ég tőle,én nálam meg az van,hogy nem tudok hányni piától, egyszer egyszer megesett,de hálistennek nem jutok el addig soha.

Mindig addig megyek amíg pont k..va jó a hangulat,és ott állok meg.

2020. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A 20-as éveim elején havonta egyszer-kétszer megborultunk a barátokkal, mióta megöregedtünk, azóta évi négyszer-ötször maximum.
2020. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!