Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok milyen gyakran rúgtok...

Lányok milyen gyakran rúgtok tökön valakit?

Figyelt kérdés
Általában miért szoktatok ilyet csinálni egy fiúval?

2015. okt. 26. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Soha nem rúgtam tökön egy srácot sem. Miért csinálnám??

Egyébként csak 1 okot tudok amikor megtenném, méghozzá akkor ha megakarna erőszakolni. Na akkor tökön rúgnám simán. De csak úgy nem..

2015. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Altalaban minden etkezes utan!
2015. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miert?:D
2015. okt. 26. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam ilyet ~8 éves koromban, mert lefogott a hulyegyerek, nem engedett el hiába ordítottam már meg próbáltam marni és ütni mindenki leszarta.. A haverjával szórakoztak azon hogy rablósat játszanak és "megerőszakolnak" hogy az egyik lefog a másik meg csókoljon meg... Amint megláttam a lehetőségét azonnal hátrarúgtam és abban a pillanatban elengedett és a földre rogyott. :)
2015. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én minden kedden. csütörtökön és vasárnap tökön rúgok valakit. Bár mindig kevés sikerrel, mert kivédik, számítanak rá. De volt, hogy véletlenül telibe talált, nem győztem bocsánatot kérni. De hát egy önvédelmi sportedzésen ez bizony előfordul. (Jiu jitsu)
2015. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És legalább erőset szoktál rúgni?
2015. okt. 26. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt már néhány ilyen esetem :)

Ha valami nem tetszik, egyből herére támadok :)

2015. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nők alkalmaznak oda irányuló hasonló rúgást egymással szemben?
2016. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!