Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek hogy tudnak...

Egyes emberek hogy tudnak teljes sötétségben aludni?

Figyelt kérdés

Egyik barátomnál aludtam és náluk az a szokás hogy szó szerint 100%-os sötétséget csinálnak a szobában alváshoz.


Tehát ha kinyitom a szemem akkor is olyan sötétet látok mintha becsuknám.


Borzasztóan nyomasztó volt és rosszul aludtam. Éjszaka mosdóba négykézláb a földön tapogatózva kellett kimennem.


Hiába kértem hogy a reluxát az ablakon legalább pár centire húzzuk fel, nem engedték mert ők úgy nem tudnak aludni.


Mi ez a beteges sötétség imádat?



2020. jan. 7. 01:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Söt elàrulom az anyamèhben sincs vaksötétsèg.
2020. jan. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is azt szeretem, ha minél sötétebb van, kiskoromban volt szükségem magára a tudatra, hogy megy a tévé, de teljesen lehalkítottam, és a szememet is eltakartam a takarómmal. Akkor tényleg nagyon féltem a sötétben, ez mára szerencsére megváltozott. Nem érzem vaknak magam, a vakok a semmit látják, nem a feketeséget. Simán kitalálok a szobámból így is. És igen, használok füldugót.
2020. jan. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Az a legjobb pedig, mert akkor jobban elmélyül az ember az alvásban.
2020. jan. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy amúgy rossz alvók lennének.

Én nem teljes sötétségben (képes vagyok nappal is aludni, ha nincs túl világos), de füldugóval alszok, mert elég egy zörej és felébredek.

2020. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Én meg azt nem értem hogy hangos villogó tv mellett hogyan lehet aludni. Mindenki másmilyen. És ha te mész más házába akkor ugye neked kell alkalmazkodni. Legközelebb ne aludj ott :)
2020. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sötét és sötét között vannak fokozatok. Én sötétben szeretek aludni, még szemtakarót is rakok fel, de azért, hogy ha már világosodik, ne zavarjon a fény. Amúgy sincs 100%-os sötét, mindenféle kijelzők világítanak a műszaki cuccokon éjszaka.

De : Voltam már olyan lakásokban, ahol tényleg, szó szerint kukk sötét volt, valahogy még kijutottam éjjel a wc-re (bár nekimentem pár bútornak), de visszafelé szó szerint eltévedtem. Hiába tapogatóztam, fogalmam sem volt a lakás mely részén lehetek és merre kéne mennem, abszolút nem voltam képes tájékozódni. Annyira megrémültem, hogy úgy éreztem ott, ahol vagyok lefekszem a földre és ott alszom..

Saját lakásban ez nem akkora gond, hiszen csukott szemmel is kiismerem magam, de idegen helyen rémes tud lenni.

2020. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lol, bocsi, hogy ilyen haszontalan választ adtam (#12), többé nem fordul elő. :D
2020. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!