Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a kettos merce ferfiak...

Mi ez a kettos merce ferfiak es nok kozott?

Figyelt kérdés

Kb 2 oraja valaszoltam egy kerdesre es linkeltem par kepet, hogy a smink mennyit dob a lanyokon.

PL ezt a lanyt

[link]

Teljesen atlagos csaj!!


Tobben is lecsunyaztak, meg, hogy atlag alatti.


Ahhoz kepest az ilyen fickok meg

[link]

Aki szinten teljesen atlagos!!! Teljesen el van tevedve, azt hiszi magarol, hogy isten ajandeka es egy fullos not erdemel csak, es itt sir, hogy a gonosz nok nem veszik ot eszre.


Szoval mi ez a kettos merce? Miert van az, hogy a ferfiak szamara atlagos no az legalabb 7, de inkabb 8-9??? Foleg amikor ok meg 4-6 altalaban?


2020. jan. 8. 22:45
 1/4 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
61%
Nekem a csaj jobban bejön smink nélkül.
2020. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugodjál meg, de a ritka ronda nők is a jó pasikért epekednek.
2020. jan. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az egótól (beképzeltségtől) függ és nem a nemektől vagy a kinézettől. A férfiak és a nők között is vannak olyanok, akik el vannak szállva maguktól.

Egyébként sok olyan nő és férfi van, akiknek az önértékelése, önbecsülése alacsony szinten van és ismerkedni sem mernek mert azt hiszik, hogy ahhoz túl csúnyák, szegények, nem elég jók, hogy bárki is akarja őket (néha ők panaszkodnak).

2020. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem a nők reszortja elsősorban, hogy szépek legyenek, férfiaknál más tulajdonságok sokkal fontosabbak. (nyílván nézzen azért ki valahogy)
2020. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!