Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire találjátok helytál...

Ti mennyire találjátok helytállónak azt a megállapítást, hogy a férfiak a "nagy dolgok" (pl. tudomány, politika, eszmék) iránt érdeklődnek és azokról szeretnek beszélgetni, a nők meg arról, ami velük, a párjukkal vagy az ismerőseikkel történik?

Figyelt kérdés
Puzsértól hallottam :')
2019. dec. 25. 03:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem igaz.

Párom(férfi) egyiket se szereti. Teljesen más témák érdeklik, sőt, ő inkább jobban szeret érzelmekről beszélni.

2019. dec. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

A nagy átlagban ez így van.

Vannak kilógások, gondolom ezért érthetetlen egy ilyen valakinek, ha hall egy ilyen kijelentést.

Nem kell ezen csodálkozni, valószínű nem vagy az átlag.

2019. dec. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A második nagyon helytálló, az első már nem annyira, mert sokan az ótónál leragadnak, vagy a műszaki kütyük, az informatika terén.
2019. dec. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Én Jordan Peterson-tól hallottam (szerintem Puzsér is) és igaz: a férfiakat átlagban jobban érdeklik a dolgok (mechanikus, műszaki stb.), a nőket pedig az emberek, érzelmek. Ezért ellenzem a munkahelyi kvótákat is.
2019. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

"Puzsértól hallottam :')"


Jaj.... Na hát annyi értelme is van.

2019. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Én autós témákról szeretek. (N)
2019. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt párom lett és sok házimunkát csináltam volna, amíg hetente egyszer beszéltem a szüleimmel ( meg, ha történt valami) és volt kb. három barátom addig engem is a “nagy dolgok” érdekeltek.


Mióta iszonyat mennyiségű energiám elmegy a hétköznapi dolgok menedzselésére, azóta átkerültek a női kategóriába, mert annyi bejövő információ van, hogy elég azt megemészteni, a tudományos eszmék megfőhetbek magukban.

2019. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#4: A politikának és az eszméknek szerinted több közük van a műszerekhez meg a mechanikához, mint az emberekhez?

Egyébként én is olyasmit gondolok/vettem észre, mint a #3-as, úgy tűnik, mintha Puzsér a saját környezetéből kiindulva azonosítaná férfias témaként azokat a témákat, amelyek értelmiségi körökben jönnek szóba a leggyakrabban. Mindkét típusú kommunikációra nyitott vagyok, de nemtől függetlenül hülyének néz a legtöbb ember (nem a véleményem, hanem a témaválasztásom miatt), amikor társadalmi jelenségekről, történelemről, politikáról, ideológiákról próbálok beszélgetni velük, vagy filozofálni kezdek, így gyakran érzem belekényszerítve magam a smalltalkba. És nő vagyok.

2019. dec. 25. 18:03
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó, akkor "csúnyaszexistavilág"-ozz (meg "csúnyaszexistapuzsér"-ozz, úgy hogy egyáltalán nem az csak többet kéne hallgatnod a szövegeit hogy rájöjj), nekem mindegy.
2019. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Leszexistázott itt valaki valakit?
2019. dec. 26. 04:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!