Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a löttyedt...

Miért van az, hogy a löttyedt hasú férfiak simán elmennek strandra, a löttyedt hasú nők viszont gyávák hozzá?

Figyelt kérdés
A 30 év alatti korosztályra gondolok. Tisztelet a kivételnek.

2020. jan. 5. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert a férfiak nem problémáznak minden szarságon. " Jajj mit fog szólni a barátnőm, szomszédom, a ruhatáros néni, stb?" A strandra fürödni járunk, nem azért, hogy mindenkien megfeleljünk. Akinek nem tetszik a löttyed hasam, az ne nézze.
2020. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát én láttam már a strandon nem egy löttyedt hasú nőt és még a bikinit is fölveszik, aztán széjje folynak ott.
2020. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem nézni a lányokat .


72/F

2020. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Akár férfi, akár nő, ha olyan ruhát vesz fel, amiben kilóg mindene, undorító. Én be is tiltanám az igénytelen strandviseletet.
2020. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
TÍCCSÁK BE! TÍCCSÁK BE!
2020. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem tűnt még fel a kettős mérce? Egy csomó sztár nem lehetne híres, ha a férfiaknak ugyanúgy meg kellene felelni egy szépségideálnak.


Meg a nőket bántják. Nagydarab pasinak nem fognak beszólni, hogy disznó, mert megüthet.

2020. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: A nők is megüthetnek, a különbség csak az, hogy nem üthetsz vissza, kivéve ha te is nő vagy.
2020. jan. 5. 17:24
 8/11 anonim ***** válasza:

#7:

Ki mondja, hogy nem üthetek vissza?

2020. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
A löttyedt hasú nők is kitrappolnak nagy narancsbőrökkel, susnyás lábakkal némelyik extrém fürdőruhába ráadásul.Amúgy engem nem zavar ha diszkréten elvan, de ha még azt hiszi jól is néz ki és vonul mint a kufutón az vicces. 😅
2020. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
Már nem azért de a sok hájas néni nem a gyáva kategória :D vannak azért nők is szép számmal akik kimennek :D
2020. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!