Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent a könnyed személyiség?

Mit jelent a könnyed személyiség?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Odajön, pofázik két mondatot, tovább megy. :D
2020. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érvekkel könnyen meggyőzhető, nem makacs, jó természetű. Szerintem.....Bár annyira nem vagyok biztos benne. :)
2020. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akivel csak úgy röpül az idő, feltöltődsz, lehet vele beszélgetni stb. stb. Tehát nem olyan, akit meglátsz messziről és inkább elmész másmerre, mert tudod, hogy csak egy fárasztó beszélgetés vár rád, aki csak panaszkodik, nincs közös témátok, mindent úgy kell kihúzni belőle, makacs, hisztis, érdektelen
2020. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki kicsit felületes nem vesz semmit komolyan nem dràmàzik nem akad fenn semmin (ezalatt pozitiv n3gativ faktorokat is ertek)

Mig pl valaki kiborul ha elkezd esni, jaj nem hoztam esernyöt akarmi, addig ö azt nezi mi a legrövidebb ut haza es elindul lazan.pl.

2020. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Könnyeden veszi az akadalyokat stb
2020. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nehéz eset ellentéte?
2020. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a görcsös ellentète
2020. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!