Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy lánnyal mennyivel könyebb...

Egy lánnyal mennyivel könyebb barátkozni mint párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Honnan tudja h csak barátkozni akarok vele?
2012. nov. 3. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem talan a baratkozas kisebb falat, mint a parkapcsolat. a baratkozashoz bizalom kell es kozos erdeklodesi kor, nem kell hozza vonzalom. de hogy mennyire nehez, az eleg szubjektiv, pl fugg attol is, hogy o mit akar (hiaba baratkozol vele, ha o parkapcsolatot akar:)) altalaban erzik az emberek, hogy a masik csak baratkozni akar vagy komolyabb dolgokat is, ha mas nem, idovel igazolodik:)
2012. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az a baj h én elég hülye tudok lenni és emiatt nehéz eldönteni rólam h mit is akarok. lehet esetleg említeni a lánynak h csak barátságot akarok?
2012. nov. 3. 21:32
 3/14 anonim ***** válasza:
persze! es plussz pont ha oszinten tudsz beszelni az erzeseidrol. akar barat, akar parkapcsolat.
2012. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem sűrűn mondom ki csak ha már gáz van, mert lehet nem örülne neki mert ő mást akar és akkor ezzel elveszítem :|
2012. nov. 3. 21:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, legtöbb pasi, aki bepróbálkozik a csajoknál, barátzónába kerül, így nem olyan nehéz oda bejutni.
2012. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
van akinél oda se lehet sajnos :/
2012. nov. 3. 22:28
 7/14 anonim ***** válasza:
De még mindig könnyebb, mint eljutni a párkapcsolatig, gondold el nekünk milyen nehéz lehet, aki nem csak barátkozni akar és hogy tele van már a tökünk a legyünk inkább csak barátok szöveggel.
2012. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mi az h "nekünk"? :O
2012. nov. 3. 22:55
 9/14 anonim ***** válasza:

"nekünk milyen nehéz lehet, aki nem csak barátkozni akar"


Olvasd el mégegyszer, benne van a mondtaban.

2012. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért nem értem mert úgy hangzik mintha rám nem vonatkozna ez a dolog. De akármilyen fura én is keresek párkapcsolatra is csajt de van akivel csak barátkoznék.
2012. nov. 4. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!