Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha egy férfi, kijelenti...

Hogyha egy férfi, kijelenti azt számodra, hogy mással IS ismerkedik és majd dönt. Az titeket hogy érintene? Kihasználni akart vagy, tényleg a megfelelő embert szeretné maga mellé? És igazan nehéz a mai világban normális párkapcsolatot kialakítani.

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondanám, hogy ne fárassza magát a döntéssel, én megkönnyítem a dolgát, velem már nem kell számolnia.
2019. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%
#1-es, de az oké lenne ha neked több férfi csapná a szelet és választanod kéne közülük?
2019. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Hát, nem mondanám meg nekik és rövid idő alatt választanék.
2019. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Ejteném, jön másik.

Egyébként nem hiszem, hogy abban a helyzetben van, hogy ő döntögessen.

2019. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Legalább őszinte. Ha nem is sok, de azért ez is valami.
2019. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

#4 miert ne lenne?

Miert ne lehetne egy igazan vonzo ferfiert verseny? Nekem is volt már laza kapcsolatom egyszerre több lánnyal, mert én birom szuflával meg pénzzel, és más más igényeim elégítették ki.

Idővel megtaláltam azt, aki mindet.

2019. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%

En ugy vagyok vele, hogy vagy akarjon engem elsore, vagy sehogy. Nem vagyok egy opcio.

Nem hiszem, hogy kihasznalni akart, meg azt is elhiszem, hogy a megfelelo partnert akarja maga melle, de engem akkor se "versenyeztesen" senki.

Ez mar nem szerelem igy.

2019. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Ismerkedés elején még teljesen normális, hogy nincs monogámia.


Attól hogy volt 1-2 normális randitok, esetleg lefeküdtetek nem jelenti azt hogy ismeritek egymást és tudtok egy tartós monogám kapcsolatot vállalni egymással.


Nem hiszem, hogy kihasználni akart, csak valószínűleg volt az elmúlt 2 hétben még rajtad kívűl 1-2 lánnyal első randija amik mind jól sikerűltek és még tényleg nem tudja merre menjen.


Meg ez nagyon korrekt hogy előre elmondja. Szerintem a legtöbb fiú ezt nem tenné meg.


Csak gondolj bele milyen idő igényes minden egyes emberre akivel randid van rászánni heteket hogy kiderűljön, hogy lesz-e valami komolyabb köztetek. Így mondjuk minimum félév aktív keresés után találnál olyat akivel normális monogám kapcsolatot tudnál létesíteni.


Neki lehet nincs ennyire ideje és türelme.


(Ezt csak azok értik meg akik sikeresen ismerkednek és van sok lehetőségük)

2019. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem esne jól, nyilvánvaló, hogy benne van a pakliban, hogy mással is randizgat, de nem kell emlegetnie.
2019. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Úgy is fel lehet fogni, hogy amíg nem jártok, addig igazából mással is ismerkedhet, ebben semmi rossz nincsen. Itt a baj azzal van, hogy más nőkről is fecseg neked, ami szerintem nem férfias magatartás.


És úgy is fel lehet fogni, hogy számodra az lenne az igazi szerelem, ha az ismeretség első pillanatától kezdve csak te lennél neki az egyetlen lány, hiszen ez tartod szépnek, romantikusnak, így képzeled el a párkapcsolatot. És nem úgy, hogy egyszerre több jelölt közül majd dönt valami alapján. Van, akinek ez visszatetsző dolog, teljesen megértem, ha ezt nem tartod olyan ismerkedésnek, amit elképzelnél.

2019. dec. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!