Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert gusztustalanok a nok a...

Miert gusztustalanok a nok a szallodakban?

Figyelt kérdés

Takaritokent dolgozom, es egyszeruen nem fer a fejembe, hogy miert ilyen gusztustalan a nok 90%-a. A véres betetet, véres tampont csak ugy ott hagyjak a kukaban, a tetejen, nem tanitotta meg nekik senki, hogy legalabb tekerjek be wc papirba? A legtobbje az ferjjel vagy a pasijaval van, nem zavarja oket, hogy mit szol az a ferfi ehhez, ha ott latja a véres tampont???


A masik amit nem ertek, hogy ha egy egyedulallo ferfi jon, akkor annak a szobaja hihetetlenul rendes es tiszta, legtobbje meg az agyat is szepen megveti maga utan. Meg az is akinek sok cucca van, szepen bepakolja a szekrenybe, koszos ruhakat kulon gyujti.


A nok meg?! Iszonyat mocsok, szemet mindenhol, csak a kukaban nem, agynemu mintha odahanytak volna, mindenhol ruhak szetdobalva.


Komolyan nem ertem, hogy miert van ez. Es olyan jololtozott jol apolt nokrol beszelunk, hogy 8-10 mindegyik, es olyan koszosak, hogy el se hinnem, ha nem a sajat szememmel latnam.


Vagy ez valami tudatalatti "erofitogtatas" a takaritonok fele, hogy "en jobb vagyok nalad"

Nem ertem


2020. jan. 11. 13:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Erre én is kiváncsi vagyok egyébként. A női mosdók is mindig annyira gusztustalanok, hogy sokszor inkább visszafordulok és hazáig valahogy visszatartom. Már középiskolában is inkább a fiú wc-t használtam, mert ott nem volt összeszarva az ülőke.
2020. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
8%
Emögött az lehet, hogy a nők azt hiszik magukról, hogy mivel jól néznek ki, onnantól kezdve nekik mindent szabad, akármit tesznek, a férfiak akkor is dícsérni fogják őket megállás nélkül.
2020. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem tévedtek.

Kétlem, hogy ezek a nők otthon is így tennének. Egyszerűen inkább arról van szó, hogy szállodába elengedni magukat jönnek, nem azért, hogy úgy viselkedjenek, mint otthon.

2020. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nagykepuseg, nem tudom.

Privat hazaknal is takaritottam, azt abbahagytam, mert irracionalis elvarasaik voltak.

Volt olyan haz, hogy azt a furdoszobat szerintem 2 eve nem takaritotta ki senki, es meg nekik allt feljebb, hogy az a 2 ora amit fizetni akartak, az nem volt eleg, hogy kitakaritsam.


Vagy amikor olyan por all mindenhol, hogy az is legalabb egy eve nem volt takaritva.


En ezt latom, hogy a nok 10%-a korosan tiszta, az mar azert nem jo, mert atestek a lo tuloldalara, de a tobbseg az koszos!

Volt olyan is amikor nyari munkan voltam egy taborban es 2 masik lannyal osztoztam a szoban, nem volt egy centi szabad felulet sem, sehol. Az ágyamig volt egy keskeny osveny ahol kozlekedni tudtam, de ennyi. Minden be volt teritve ruhakkal es szemettel.

2020. jan. 11. 13:50
 5/26 A kérdező kommentje:

#4

Alairom, hogy nem takaritani megy az ember egy szallodaba, de az nem azt jelenti, hogy a véres tamponokat ugy kellene hagyni! A ferje vagy baratja is latja amikor kidob valami szemetet!


Es mondom, hogy a noi vendegek 90%-a ezt csinalja.

2020. jan. 11. 13:53
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
A betétet tampont nyilván becsomagolom. Ez alap....de ha kifizetek egy zsák pénzt egy hotelért, biztos hogy nem fogok ágyazgatni. Másról se szól a nappalom éjszakám mint hogy pakolok a család után....ha elmegyek egy szállodába igen is csinálják meg helyettem. És ennek semmi köze az egzisztenciához, mana0ság nem kell pénzesnek lenni hogy szállodába menj, mi a férjemmel minimálisan keresünk többet az átlagnál, de nem vagyunk gazdagok, ennek ellenére szeretünk kiszabadulni a hétköznapokból, és nem azért tesszük hogy pakoljunk....
2020. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként az lehet az oka, hogy a nők általában jobban adnak a látszatra. Azt pedig senki nem látja, hogy pisisen-kakisan hagyták ott a wc-t, sem azt, hogy nem tekerték be a tampont wc-papírba. Plusz biztos, hogy benne van az is, hogy “azért van a takarító” “meg ez a dolga”, ez pedig simán tiszteletlenség...
2020. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#8

Nem igazan az agyazgatasrol szolt a kerdes, hanem az alap igenytelensegrol.

Ok, mashogy gondolkodunk mind. Szamomra az, hogy szallodaban vagyok, nem azt jelenti, hogy ugy kellene ott laknom mint egy diszno.


Vagy tenyleg normalis, hogy a fogkrem szet van kenve a tukron, vagy kb a zuhanypanel is ossze van kopkodve a fogkremmel, vagy szaros! a torulkozo!


Ez tenyleg normalis azert mert kifizetsz egy valag penzt?

2020. jan. 11. 14:10
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Belegondol az ember abba azokat olvasva, amiket a kérdező leír, hogy ugyanezek a nők, akik ezeket a gusztustalan dolgokat csinálják, vélhetően "tanult" nők, és lehet hogy HR-esként döntenek arról, hogy engem, vagy dolgozó sorstársamat semmis okok miatt elutasítanak az állásinterjú után... Mire ez a nagyképű viselkedésük a nőknek, amikor közbe meg ilyeneket csinálnak? Mire fel ítélkeznek átlag dolgozó emberek felett, amikor az az "átlag" dolgozó lehet, hogy különb náluk?
2020. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom ez milyen szálloda én még sose csináltam ilyet. Rendet ahogy írtam nem tartok ilyenkor magam után, de a tukrot se itthon sem máshol nem kopkodom, a torulkozot pedig nen hasznalom wc papir helyett :) lehet hogy valami perverzek laktak abba a szobaba
2020. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!