Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ébredjek fel kisebb...

Hogyan ébredjek fel kisebb zajokra? Pl. Zárkattanás, ajtócsukás stb.

Figyelt kérdés
Nagyon jó alvó vagyok volt olyan is hogy éjjeli riadónál kb 20 méterre lövöldöztek(vaklőszerrel) tőlem és arra sem ébredtem fel.

2020. jan. 12. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Bezzeg, ha a kurwa poloska zümmög egyet a fejem felett, arra felkelek. Nem tudom amúgy. A túlzott álomkór sem jó. Biztos vannak szakemberek vagy tudományos oldal, ahol segítenek.
2020. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mostantól rosszul tudnál aludni, ha nem alszol nyugodtan. Hidd el nem olyan jó buli arra megébredni este, hogy megmozdultál, csörög a radiátor, a távolban ugat egy kutya/nyávog egy macska/csiripel egy madár/hevesebben fúj a szél/elkezdett esni.

Mikor tényleg minden apró zajra megébrendsz, nem csak egy zár kattanásra, hanem arra is, hogy az utcában elment egy kocsi.


Ha a betöréstől félsz szerelj fel toló zárat az ajtóra, úgy az ajtó zárát hiába is töri fel valaki, akkor se tud bemenni.

2020. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
Több pihenést kell beiktatni. Plusz egy kis félelem sem ártana, mert ha lövöldözésre nem kellsz fel, ott már baj van.
2020. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!