Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, amikor a...

Csak engem zavar, amikor a piacon vagy kisebb boltokban rám köszön az eladó, meg kérdezget, hogy mit szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Vagy ahogy egy kisebb ruhaboltban nézi, ahogy szenvedek a próbával :D Lehet tényleg kedves akar lenni, de engem valahogy elriaszt ezzel a nyomulással, majd ha érdekel valami, akkor úgyis megkérdezem.
2019. júl. 5. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Engem feszélyez. De ez a munkája, nem ítélem el érte.
2019. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Rád köszön?

Korra és nemre valótekintet nélkül az köszön, aki érkezik, vagy távozik.

Talán azért zavaró, mert nem rád köszönnie kéne, hanem 'simán' fogadni köszönésed.

2019. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A köszönés az alap azért egy kis boltban :)

Még az is elmegy, hogy megkérdezi, hogy segíthet-e, de a túlzott nyomulás és kérdezősködés esetén én inkább távozom, mert rettentően zavar.

2019. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm, egyelőre csak nézelődöm."

"Köszönöm, még csak válogatok.", ha próba közben feszélyez.


Kis boltban nem tud úgy tenni, mint aki nem létezik. :)

Amúgy ha valaki az arcomba mászik, az engem is zavar, de bizonyos szintig ez a munkája.

2019. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
A köszönés alap. Ezek szerint te nem szoktál. Jó paraszt lehetsz.
2019. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Piacon, ha csak nézelődök a zöldségek között, akkor nem. Csak akkor köszönök, ha veszek vagy kérdezezek valamit az eladótól. Remélem most örülsz a fejednek :)
2019. júl. 5. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kicsit zavarna, bár nem igazán járok piacra de tudom milyen ez, meg nagyon ilyen kisebb boltokba/ruhaboltokba sem járok mert én sem szeretem hogy miközbe nézelődöm, végig bámul az eladó,főleg ha csak én vagyok bent vásárló és engem ez zavar a nézelődésben, nem tehetek róla.Jobban szeretem a nagyobb üzleteket ahol teljesen nyugisan nézelődhetek, ha pedig segítségre lenne szükségem, keresek egy eladót.
2019. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha köszön,csak ha kérdezget >_<
2019. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"meg kérdezget, hogy mit szeretnék venni"

Lehet, azért teszi, mert úgy véli, ő jobban tudja, mi hol található az üzletben.

.

"elriaszt ezzel a nyomulással"

Nyomulás? Az ő feladata nem csupán az, hogy beüsse a pénztárgépbe, miket vásároltál.

- Feladata kényszer, NYOMULÁS NÉLKÜL a forgalom lehetőség szerinti növelése,

- a keresett árú nem találása miatti vásárlói elégedetlenség csökkentése,

- új árúk bemutatása.

.

Észre kellett venned, hogy a szuper-hipermarketekben rendszeresen átrendezik a árukat, ennek oka éppen az, hogy a vevő többet bolyongjon az üzletben, hátha megtetszik valami olyasmi is, aminek megvétele esze ágában sem volt.

.

"majd ha érdekel valami, akkor úgyis megkérdezem"

Ha így tenne, azt nehezményeznéd: "olyan bunkó volt, hogy meg sem kérdezte mit keresek!"

2019. júl. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es


Nem, nem nehezményezném!

Pont ez az hogy így szeretem! Ha segítségre van szükségem, bátran keresek egy eladót és ennyi, nálam ez ilyen.

2019. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!