Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25-30 évesen mindent a "szeren...

25-30 évesen mindent a "szerencsére" bízni? Elítélendő az ilyen ember? Vagy inkább bártornak számít?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok egy olyan emberről, akinek nem volt különösen nehéz, de könnyű se az élete, de rengeteg minden kimaradt az életéből, mint például nem volt lehetősége tovább tanulni az általános iskola után.

És mostanra eljutott arra a pontra, hogy nem szeretne családot, nem szeretne hasonló dolgokat, csak arra szeretne törekedni, hogy profi szerencsejátékos legyen.

Ugye Amerikában ennek az élet formának elég mély kultúrája van, és Európába is egyre több például profi kártyás teszi át a székhelyét.

Nyilván való ehhez kell némi tőke és bizonyára jó párszor az ember lenulláza magát.

De ennek nem annyi veszélye van, mint egy kisebb vállalkozásnak?


2020. jan. 13. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ennyi fingod van a világhoz ami a kérdésből látszik, akkor nem biztos hogy erőltetném a dolgot.
2020. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt hittem azért hívják szerencsejátéknak, mert a szerencsén múlik, innentől kezdve nem tudom, hogy lesz benne profi.
2020. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pókerről van szó, akkor lehetséges, de rengeteg tanulást és fegyelmet igényel, kevesek lesznek sikeresek.
2020. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem bátorság kérdése a h..lyeség.

Felelőtlen és éretlen.

2020. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nyeréshez nem kell tőke, az a vesztéshez kell csak!

Ha van tőkéd, inkább utazz el "amerikába" aztán láss a saját szemeddel, és csak azt hidd el amit látsz is!

2020. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!