Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örök elégedetlen vagyok, mi...

Örök elégedetlen vagyok, mi lehet a bajom, depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Elváltam, visszaköltöztem anyámhoz, depis voltam mert nem jött össze egy csaj se (nem voltam egy főnyeremény 35 évesen újra mama hotelben), szeretethiányom volt. Majd így nyomtuk anyámmal kettesben 2 évig. Összeszedtem magam, és vettem egy lakást, egyedül. Mit ad isten: rögtön megtalált a szerelem, csodálatos nőm van. Azonban a lakásvásárlás miatt most meg pénzem nincs, égőnek tartom hogy a nőmet kb fagyizni se tudom meghívni, annyira csóró lettem a lakás kifizetése után (jött pár nem várt költség, perpill 3000 Ft van a számlámon, otthon talált tésztát eszek lekvárral... )

Szóval sose vagyok boldog mert mindig valami alapszükséglet hiányzik az életemből (lakhatás, pénzügyi biztonság stb.) félek hogy a nőm is elhagy, bár állítja hogy kitart mellettem, de pár hónapja ismerjük egymást és a legcsóróbb időszakomban ismert meg. Ráadásul nekem nincs olyan hogy majd következő hónapban megjön a fizu, mert olyan munkám van hogy a kifizetések kb csak nyáron történnek közel egy összegben. Szóval sosem vagyok boldog. Mit tegyek?

35/F


2020. jan. 16. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogyan lehet nyugodt szívvel RENDSZERES JÖVEDELEM NÉLKÜL(?) tengődni egyik óráról a másikra...


Ha kifejtenéd ezt bővebben Nekünk, megtisztelnél a részletekkel, esetleg...

2020. jan. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan valllakozasom van, ahol a a munka egész évben zajlik, de a megrendelő csak a kész termékért fizet a végén. De msot nem a lényeg.
2020. jan. 16. 06:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy talált meg egy nő rögtön lakásvásárlás után? :D
2020. jan. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as: ugye milyen érdekes? Amíg kényszerből mamahotelben éltem, a nők is rövid úton (2-4 randi után) lekoptattak.
2020. jan. 16. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!