Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olvastam egyszer hogy aki...

Olvastam egyszer hogy aki sokat olvas az depressziós akkor a pszichiáterem is az?

Figyelt kérdés
Egyedül él nincs se gyereke se férje és ha nem dolgozik akkor csak olvas semmi más. Depressziós lehet? Aggódom érte.

2020. jan. 8. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam egyszer, hogy a Föld lapos...az?
2020. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:
100%
Kerdezo. Hulyeseg. Felejtsd el!
2020. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor a könyvtárosok depressziósak? Az összes tanár a világon depressziós?


Az olvasással bővül a szókincsed, nő a fantáziád. Az olvasás csak a hasznodra válik, megtanulsz gondolkodni is és nem fogsz ilyen h..lyeségeket kérdezni.

2020. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valamit nagyon félreolvastál. Én voltam depressziós, nagyon súlyos állapotba kerültem. Világ életemben rengeteget olvastam és olvasok ma is, de....mikor depressziós voltam, egy darab könyvet nem tudtam a kezembe venni. Fásult voltam, lehangolt, semmihez nem volt kedvem, lelkierőm, olvasás, könyvek (SEM) érdekeltek. Szóval ne aggódj a pszichiáteredért.
2020. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szerintem súlyos depresszióval pont, hogy képtelenség olvasni

En mar csak tudom, gyerekként es kamaszként nagyon szerettem olvasni, az utóbbi par évben viszont egy db könyvet sem olvastam, egyrészt amikor nagyon lent vagyok nem is vágyom rá, akkor semmire sem vágyik az ember amit addig szeretett, másrészt ha el is kezdtem olvasni, nem fogtam fel, hogy mit olvasok, képtelen voltam koncentrálni, miután negyedjere kezdtem el ugyanazt az oldalt, rájöttem, hogy felesleges próbálkozni. Az egyetemet is ott kellett hagynom

2020. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam, hogy depressziósan lehetetlen szinte olvasni. Előtte faltam a könyveket, hetente 1-2-t legalább elolvastam, mióta depressziós vagyok viszont képtelen vagyok koncentrálni rá, és energiám sincs semmihez.
2020. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már miért lenne depressziós? Egyszerűen abban leli kedvét, ha olvashat. Az egyik ember olvasni szeret, a másik filmezni, a harmadik számítógépezni, a negyedik túrázni, stb. Mindenkinek más a hobbija, kedvelt időtöltése.
2020. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!