Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami neve ennek?

Van valami neve ennek?

Figyelt kérdés
Van valami neve annak, ahogyan pl. Jeff Goldblum karizmatikus? Arra gondolok, hogy Jeff Goldblum karizmatikus, pedig olyan viselkedést mutat, ami álatalában a valamennyire félénk, nem igazán karizamtikus emberekre jellemző? Van valami neve ennek a fajta karizmatikusságnak?

2020. jan. 16. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kiről beszélsz, de nem is keresem meg a neten, hogy kicsoda. Sokszor a karizmának látszó dicsfény szimpla nárcizmus.
2020. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Személyes kisugárzás, egyéni stílus. Én pl ijesztő és vad vagyok, ugyanakkor sármos és vonzó is. A legtöbb ember azt sem tudja, h akkor féljen e tőlem vagy rajongjon értem. A nők meg le akarnak velem feküdni, miközben utálnak, mint a meleg szart. Ezt sem könnyű meghatározni szerintem.:)
2020. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!