Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak ezzel mások is igy,...

Vannak ezzel mások is igy, mint én, vagy csak szimplán bolod vagyok?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok, de heteroként élem az életemet, és a valóságban élő férfiak iránt már megtanultam teljesen közömbös lenni, de mivel nekem is vannak hormonjaim meg romantikus érzelmekre is vágynék, időnként nagyon bele tudok zúgni kitalált karakterekbe, vagy történelmi figurákba, mint a tinik. Úgy vagyok vele, hogy ezzel talán nem ártok se magamnak, se másnak, mert csak ábránd, viszont fedezi az érzelmi igényeimet. De igy is rossz, mert amikor rendesen beléjük zúgok pár hónapra, olyankor néha jó lenne áradozni róluk, de senkinek se mondhatom, még igy se, mert szégyellem...

Most is bele vagyok habarodva egy kitalált pasiba, nagyon tetszik, miatta nézek egy sorozatot, és nem mondhatom mégse senkinek, de felrobbanok tőle.


Persze, ez legyen a legnagyobb bajom.



2020. jan. 20. 03:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Bolond vagy. De nem azért mert kitalált karakterekbe zúgsz bele, hanem mert megtagadod önmagad.


Sajna én is megtagadom önmagam, bár én nem meleg vagyok hanem pán... Szóval... Más a kettő. De szerintem ja bolond vagy.

2020. jan. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, mi az a pán, azt hiszem, valószinüleg nem is akarom, de ebbe az önmegtagadós részébe ne menjünk bele, mert erről én másképpen gondolkozom, és nem azért mert egy "tahó maradi kretén" vagyok, hanem vallásos vagyok, és az nekem fontosabb. Szóval ezt a részét hagyjuk. Emiatt nem fogok magyarázkodni, se másként gondolni, az én döntésem.
2020. jan. 20. 03:44
 3/15 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember bolondnak fog tartani emiatt, erre fel kell készülnöd. Aki meg nem emiatt, az a vallásod miatt. Nagyon nehéz lesz megtalálni azt a szűk keresztmetszet, aki ezt nem könyveli el valamiféle betegségnek vagy egyéb perverziónak.


Ha már itt tartunk szerintem se normális. Mert a normális ugye az, amit a többség elfogad, érez, el stb. Vagy felvállalod, hogy ilyen vagy, és találsz egy hozzád hasonló párt, vagy magadba folytod és a képzeletedben éled ki a vágyaidat. Kb ezek a lehetőségek adottak

2020. jan. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és melyik vallás fogadja el a b+zulást? Tudtommal egyik sem. A Korán elvileg csűrhető-csavarható úgy, hogy ne legyen tiltva, lásd, egyes kultúrákban bevett szokás fiatal fiú szeretők tartása, de... szóval ja, nem igazán


Valamilyen szinten ez önmegtagadás, sőt, ha vallásos vagy, még az ellen is vétesz.

2020. jan. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

csak minimálisan vagy bolond,de ahogy a mondás tartja:a mai világban aki nem bolond az hülye.


A másik meg példás a vallás tisztelete és a káros éned elnyomása, hogy ne irányitson téged.

2020. jan. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Hetero vagyok és aránylag boldog párkapcsolatban élek, mármint reálisan nézve nem tudnék a valóságban ennél boldogabbat elképzelni, de ennek ellenére sokat "ábrándozom". Mindig is ilyen tipus volt, nagy a képzeleterőm és valahogy jól esik néha egy kicsit más világban "élni", ahol minden úgy van, ahogy én szeretném. Van miatta bűntudtatom és nem is tartom normális dolognak, de hiába próbálok szerintem erről nem lehet leszokni. A valóság sokszor nem szép és nem kielégítő, ezért jól esik a kitalált világban lenni egy kicsit. Nem hiszem, hogy ezért bolondok lennénk, csak nem is normális.

24/L

2020. jan. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4 nagyon nem érted, amit irtam. a homoSZEXUALITÁST, mint tevékenyéget, tiltják a vallások, de azt a szimpla tényt, hogy valaki melegnek születik, azt nem...

önmegtartóztató életet kérnek csak, sszexuális értelemben. de voltaképp a plátói szerelmet sem tiltják önmagában, ha nem jár testiséggel...

az a bűn, ha valaki "férfival hál", az, hogy férfiba szerelmes, vagy férfiról ábrándozik, az sehol sincs bűnnek nyilvánitva tudtommal

2020. jan. 20. 10:20
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem vagy bolond.Az hogy homoszexuális vagy pedig teljesen rendben van.Szüksègtelen önmegtartóztató èletet élned, egy èleted van, amit boldogan kellene leélned, mert ha a végén visszanézel, nagyon bànni fogok, hogy mennyi mindent szerettèl volna, de te nem mertèl önmagad lenni, a környezeted, és a vallás miatt.Ha van Isten akkor azt akarja, hogy minden ember boldog legyen.

23N

2020. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, valóban azt akarja, de a boldogságnak több formája van, van az evilági, meg a spirituális is,

"a tiszta lelkiismeret" boldogsága. A heteroszexuális embereknek nem kell választaniuk a kettő között, az olyannak, mint én, sajnos igen.

Ez van.

2020. jan. 20. 12:12
 10/15 A kérdező kommentje:

...és abban tökéletesen igazad van, hogy bánni fogom, hogy a földi életben nem tetszhettem, nem lehettem viszonzottan szerelmes, nem csókolózhattam soha, satöbbi, satöbbi...

Ehhez nem kell halálos ágy, mindig, ahogy töltöm be az éveimet, előjön ez a hiányérzet, és a fájdalmas kérdés, hogy miért???


De másrészről, ha az érzelmi és testi szükségleteimnek élnék a lelkiismeretem ellenére, az jóvátehetetlen lenne. És mivel hiszek abban, hogy a lelkem túléli testmet, ez lenne a nagyobb veszteség végső soron, ezt bánnám meg jobban.

2020. jan. 20. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!