Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Schobert Norbis dologról?

Figyelt kérdés

Bizonyára többen hallottatok erről a

Schobert Norbis dologról.

Véleményem szerint, undorító, ahogy beszélt a nőkről és erről az egészről..


2020. jan. 21. 09:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igazat adok neki.

Aki a saját testét nem tiszteli az miért várja el,hogy a párja kívánja és szeresse?

Aki elhagyja magát az meg is érdemli,hogy őt is elhagyják.


Előbb magadat kell szeretned és testedet kutya kötelesség karbantartani egy embernek,férfi vagy nő tök mindegy.

Egyik se hízhat el,egyik se hagyhatja el magát.


Magyarok a 4.legdagadtabb nemzet,vajon miért?

2020. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ő csak egyszerűen egy hímsoviniszta tahó , aki azt hiszi mindenki felett áll, csak mert fiatalon lefogyott. Ezt szerintem több száz ezer, ha nem több millió magyar ember elmondhatja magáról. Mégsem veri senki a mellét.
2020. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

#11

Hidd el, ha valaki szül 3-4 gyereket, akkor nem fog pikk-pakk fél év alatt lefogyni. Nyilván aki lesz*rja, hogy már egészségtelenül kövér az más dolog, az valóban szégyellje magát, de +5-10 kh nem a világ vége. Ráadásul a férj értelmesen is kifejezheti a véleményét a feleségének, nem kell ezért elválni. Aki emiatt teszi, az nem is szerette a másikat.


Azt is hozzá kell tegyem, hogy ne egy ilyen tohonya ember magyarázzon már, mekkora mellei+hasa van? Ja és ő megcsalta a felesleges kilóktól mentes feleségét, akkor mi is a helyzet?...

2020. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
Imádom ezeket a hétköznapokat, egyik celeb beszól valamit, amit persze felkap a bulvármédia, aztán másik celeb erre rögtön reagál & felháborodik, majd az emberek ráugranak, hogy ők is kifejtsék véleményüket, esemény generálva az unalmas hétköznapokon, mert semmi sem történik életükben.
2020. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Èn nem vettem magamra, pedig nő vagyok.Igen jelen van ez bárhol a világban.Elhìzik a nő a fèrfinak meg már nem tetszik.Ez mindìg is volt, lesz is.Baromságokat is mondott, de volt benne azèrt igazság
2020. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

"Hidd el, ha valaki szül 3-4 gyereket, akkor nem fog pikk-pakk fél év alatt lefogyni. Nyilván aki lesz*rja, hogy már egészségtelenül kövér az más dolog, az valóban szégyellje magát, de +5-10 kh nem a világ vége."

Nem is erről beszélt. Pont a hosszú távon egészségtelenül kövérekről beszélt akik a terhesség okán híznak meg. Persze könnyű volt kiforgatni (neked is).

2020. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%
Az, hogy krvára igaza volt. Női szemmel mondom, undorító az összes dagadt csaj, ha férfi lennék, nekem se lenne gusztusom hozzátok nyúlni. Azt a sok energiát, amit utálkozással töltötök, inkább töltsétek az edzőteremben. Egyébként pedig nem szándékosan, de az összes kövér ember láttán napről napra nagyobb lesz az önbizalmam. (:
2020. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!