Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen mentális betegségre...

Ez milyen mentális betegségre utalhat?

Figyelt kérdés

Nekem is volt ilyen "majdnem exem", meg egyik barátnőmnek a lakótársa is ilyen.

Velem az volt, hogy épp randi közepén voltunk, amikor közölte, hogy egyedül fogok meghalni, senkinek se fogok kelleni (egyébként tökre elvoltunk, beszélgettünk, nem is volt rossz a randi). Meg együtt sétáltunk, előtte kézenfogva, amikor mondta, hogy ha szerencsém van, az aluljáróban fekvő csövesnek TALÁN kellenék. Meg napközben, amikor együtt vagyunk, folyamatosan megbánt, gúnyolódik, este meg rámír azzal, hogy olyan aranyos és szerethető vagyok. Egyébként róla még rengeteg mindent tudnék írni, szerintem egyébként pszichopata, vagy valami hasonló.

Barátnőm lakótársa meg folyton azt mondogatja barátnőmnek, hogy kövér, és fogyjon le, mert senkinek nem fog kelleni. De közben meg elvileg szerelmes belé, ajándékokat vesz neki, meg becsúsztat az ajtaján egy papírt, amire rá van írva, hogy szeretlek.



2020. jan. 21. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit borderline gyanús, de biztosat senki sem fog tudni mondani.
2020. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de betegek. Rombolóak és mérgezőek, teljesen mindegy, hogy szándékosan vagy sem. Én az első hasonló megjegyzés után otthagynám az ilyen embert a francba.
2020. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm csinálta ezt. Azt mondta azért, hogy a másik önbizalmát letörje. Akinek letörte az önbizalmát, az nem fog mást keresni és könnyen manipulálható.
2020. jan. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!