Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez utalhat valami mentális...

Ez utalhat valami mentális betegségre? A barátnőm elég furcsa néha

Figyelt kérdés

Alkalmanként mint aki bekattan...

Olyankor nem érdekli ki mit mond, nem lát reálisan semmit, teljesen megváltozik... minden miatt agresszív lesz vagy sír, kiabál, szid mindent és mindenkit, olyankor nem érdekli hirtelen az egyetem se semmi, vagy az van hogy utálja magát, vagy az hogy kívülállónak érzi magát, őt mindenki utálja, vagy épp menekülni akar mindenki elől és egyedül lenni.. olyanokat mond, hogy ő egyszerre több fiúval akar szexelni, nem veszi észre hogy ez nekem rosszul esik, vagy hogy ő drogozni/inni akar pedig máskor nagyon ellene van az ilyesminek.. vagy mértéktelenül koffeint iszik mert neki az esik jól, vagy eszik össze vissza, volt hogy nyugtatót vett be.

Aztán ez kb 1 nap alatt elmúlik hirtelen, olyankor még jobb is a kedve. És ez időnként vagy durvábban vagy enyhébben előjön. Persze utólag bűntudata van és hülyén érzi magát meg van hogy nem emlékszik hogy pl kinek mit írt ami kínos volt


2019. márc. 8. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Utalhat, de diagnózist ennyiből nem lehet felállítani.
2019. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es és mire utalhat szerinted? Meglátogatunk szerintem egy pszichológust/pszichiátert de ha van valami ötlet, hogy mi lehet előtte utánaolvasnék
2019. márc. 8. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs ötletem mi lehet. Szerintem csak egyszerűen nincs tisztàban önmagaval, valami elfojtott lelki baja lehet, az össze tudja ìgy zakkantani az embert. Aztàn ez egyre rosszabb lesz, elkezdi magàt utàlni emiatt mert nem tud normàlisan viselkedni ez egy ördögi kör.

De először èn mindenkèppen pszichològust javaslok ő makd eldönti hogy kell-e gyògyszeres segìtsèg vagy anèlkül is meg lehet-e oldani ezt. Ha nem muszàly ne szedjen gyogyszert. Ha komolyabb baja van akkor ugyis tovàbbküldi orvoshoz( pszichiaterhez.)

2019. márc. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha egyébként sikeres, eléri céljait, empatikusan kihagy, gyakran nem együttérző, droghasználatra vagy túlzott alkoholfogyasztásra van igénye, egyszer depressziós egyszer kitörően önelégült az komoly aggodalomra adhat okot. Szakember tud segíteni. Az anyagiakhoz és az agresszióhoz, tettlegességhez milyen a viszonya?
2019. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es! Írsz privátot, hogy mire gondolsz?
2019. márc. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!