Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cukrásznak megérné tanulni?

Cukrásznak megérné tanulni?

Figyelt kérdés

25+ évesen nem hátrány elkezdeni?


Jöhetnek a tapasztalatok!


2020. jan. 22. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénz az gyenge
2020. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, de akkor utána rögvest ki külföld
2020. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cukrász vagyok.

Ha ujrakezdeném nem ez lennék.

2cukrászdába meloztam mindkétszer a tulajjal(cukrászatban gyakran előfordul hogy maga a tulaj cukrász igy vele dolgozol),utáltam.Hétvégén meloztam.Ünnepnapokon meloztam.

Nehéz meló,a keverőüstök nehezek ha krémet kellet főzni odasültem a rezsóhoz,piskotasütésnél a sütőhőz.

Ez az én tapasztalatom,gondolom aki szereti csinálni annak megéri.

Kérdés hogy van e érzéked hozzá,ha van és ugy érzed szeretnéd akkor próbáld meg.

2020. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
A kitartásodon múlik,nem könnyű,de ha elég kitartó vagy,és kreatív,befuthatsz.Mondjuk vidéken még akkor is jól megy egy cukrászda,ha "trágyát" árul..Igénytelen alapanyagokból,szemetet.De jó az a parasztnak..Egy ismerős nyitott itt a már meglévőkre,és talpon tudnak maradni,pedig ők is ugyanazt hozzák mint a konkurencia..
2020. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!