Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt ilyenek az emberek?

Mièrt ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Azt vettem èszre egyre bunkóbbak, flegmàbbak az emberek a màsikkal. Persze tudom, mindig voltak bunkók, ezekutàn is lesznek.

De egyszerűen ez már tényleg borzasztó, hogy bármelyik üzletbe megyek engem rendszeresen megtalál egy bunkó pénztáros például, vagy paraszt az ellenőr velem ok nélkül. Bérlet vásárláskor nem hallottam jól az üvegfal miatt a kasszást, és olyan lekezelően elkezdett majdnem hogy kiabálni velem, mintha hülye lennék. El is cseszte az egész napomat utána. Intersparban sosem köszönnek a pénztárosok. Odaállok, normálisan üdvözlöm napszaknak megfelelően és végig flegma, nem köszön vissza, csak max fogja a cuccaimat és odébb dobja miután lehúzta.

(Én is dolgoztam ilyet régen, szóval tudom milyen, de én sose voltam ilyen senkivel)

A tömegközlekedésen beszólogatnak a másiknak, ha bal lábbal keltek.. te meg csak így nézel, hogy ennek most tényleg mi a baja, mert semmit nem csináltál. Legutóbb egy "férfinek" nem nevezhető egyén egy hölggyel beszélt olyan megalázóan a villamoson, nem is értettem hogy meri ezt csinálni, ráadásul ok nélkül. Vagy a legnagyobb ok max az lehetett, hogy szar napja volt és valakin leakarta vezetni. De ez meg annyira hányadék dolog szerintem.

És azt érzem most már tényleg ilyenek csak vannak mindenhol, vagy legalábbis nekem nincs szerencsém hogy kifogjam a maradék kedves embert.


2020. jan. 23. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az embereknek nincs egymáshoz türelmük, frusztrálva érzik magukat okkal-ok nélkül, de megoldást erre nem akarnak találni. A net, illetve ez az állandó gyorsaság mánia is nagyon megtalál sok embert negatívan. Meg a különböző rossz minőségű ételek is rossz irányba viszik az emberek életét.
2020. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs pozitiv hullam. Negativ van.

Ez forditva is igy menne.

Ha vki kedves vkivel utana az illetö lesz kedves massal es az terjedne akkor.


Valahol van erröl a "dlminoeffektröl"kép is

2020. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*dominoeffekt


Ragados.

2020. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én normális és kedves voltam, cserébe annyit nem böfögött oda a nő, hogy "dögölj meg" .. innentől kezdve nem hiszem, hogy van itt bármi hatása a dominónak.. meg a többinek.

Amikor elkezdett velem kiabálni az üvegfal mögül akkor sem voltam bunkó, ő kezdte a szemétségét valamilyen okból. Én meg olyan vagyok, hogy hirtelen nem is tudok mit reagálni, annyit tudtam hozzáfűzni, hogy "nem hallottam jól, elnézést", de azt is ilyen behúzott fülekkel, mert szarul esett.

2020. jan. 23. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Merre jársz, te gyermek? Én nagyon ritkán tapasztalok ilyet, pedig elég morci fejem van. :D Szerintem kicsit rá vagy parázva. Ne foglalkozz az emberekkel. Úgy sem találkozol velük többet.
2020. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy
2020. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Marcell000 válasza:
Tanuld meg elengedni a dolgokat. Te kedves voltál? Akkor hol a probléma? Az, hogy vannak idióta viselkedésű emberek már nem a te dolgod szerintem, a te lelkiismereted tiszta. Legalábbis én így nézem a dolgokat. Ha valaki velem bunkó akkor elengedem, van annak több baja is szerintem :)
2020. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!