Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szèlsőjobbos, hungarista,...

A szèlsőjobbos, hungarista, skinhead, nagyon erősen nemzeti èrzelmű emberek egy rèsze mièrt akar mindent erőszakkal megoldani?

Figyelt kérdés
Nem règ volt egy vita az egyik rock oldalon facen mert valaki nem èrtett egyet a szèlsősèges nèzetekkel ès rögtön lezsidòzták (pedig nem zsidò) ès meg is lett fenyegetbe, hogy ha elkapják kitèpik a szívèt stb. A srác, akit fenyegettek meg zsidòztal tökre nyugodt volt ès minden indulat nèlkül oltotta őket, hogy ez jellemző rájuk, hogy egyből a zsidòzással jönnek, libsizèssel, komcsizással stb ès fenyegetőzèssel, agresszivitással. Hát èn magam is azt vettem èszre, hogy ezek a nagy turbomagyarok egy rèsze nagyon agresszív ès nagyon betegek. (Tisztelet a kivètel) Szal engem mindenkèpp taszít a szèlsőjobb. Amiket eddig tapasztaltam. A zsidò állatozás, holott akit lezsidòznak nem is az, hanem magyar. Az is vicces, hogy akit le libcsiznek az sem libcsi. Mièrt ilyen primitívek?

2018. nov. 29. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
én sem szeretem a zsidókat,a libsiket meg a komcsikat. de nincs szükségem arra hogy agresszív legyek.
2018. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert a nagy többségük ostoba szemellenzős iskolázatlan tahó. Persze elvétve akad köztük valamivel értelmesebb ember is, de nekik meg nem értem hogy nem derogál hogy a szubkultúra többi tagja mennyire a béka feneke alatt van hozzá képest.
2018. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Mert buták és frusztráltak. Ez utóbbit valahol le kell vezetni, intelligensebb megoldásra meg nem futja.
2018. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
a "nagyon erősen nemzeti èrzelmű " ember hülye, mert egyoldalú, szemellenzős, vaskalapos, valójában idegbeteg, mert nem is tudja, hogy mit akar, csak a benne levő agressziót akarja levezetni (lehetőleg nem értelmes tevékenységgel).
2018. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, a legjobb fegyver ellenük az intelligencia. Ők csak az erőszakhoz èrtenek. Igazábòl èszre sem veszik, de ők az igazi "alsòbbrendűbb" egyedek. Primitívsègük a legnagyobb gyengèjük.
2018. nov. 29. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
En is ismertem sok ilyet,akik 15 evesen igy viselekdtek,most 25 evesem viszont mar libsik es vinnyognak a melegjogokert a genderert meg a mirgansokert,van olyn koztuk aki mszp tag van aki lmps es most ugyanilyen ostoba vehemenciaval naciznak budos parasztoznak le olyan embereket akik mashogy gondolkodnak mint ok. Csak azt akarom ezzel mondani hogy ennek nem sok koze van a jobb vagy bal oldalhoz. Ez egy bizonyoa ostoba embertipusra jellemzo aki azt sem tudja mit kpvisel, de annak neveben akar masokat elitelni...
2018. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanazért, amiért a szélsőbalos, kommunista, szélsőséges feminista is erőszakkal akarja lenyomni az akaratát és világnézetét mindazok torkán, akik másképp látják a világot.
2018. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!