Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti együtt maradnátok a párotok...

Ti együtt maradnátok a párotokkal ha az apja lelőné egy rokonotokat?

Figyelt kérdés
A kékfényben láttam egy sztorit, valaki lelőtte a lánya párjának valamelyik rokonát és felmerült, hogy ez instant szakítás, vagy elvonatkoztatsz attól, hogy rokonok?
2019. nov. 28. 02:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hozzáállásától függ.

Attól, mert az apja egy barom, nem kell, hogy ő is az legyen. Mint ahogy az sem mindegy, hogy milyen az az illető rokon. Persze, tudom, csúnya dolog ilyet mondani, meg idehaza ez rohadt nagy tabu, de azért nem ritka, hogy van a családban egy-egy olyan személy, akit csak azért nem vertek még agyon, mert rokon. Azért csöppet más megítélésű egy ilyen állandó sz..rkeverő, mint egy rendes ember. A gyilkosság akkor sem elfogadható, de azért nem mindegy, hogy azt ölték-e meg, aki számunkra a legkedvesebb rokon, vagy azt, aki a fél családot már tönkretette.

Mint ahogy az sem szentírás, hogy a lánynak tök jóban kellene lenni az apjával. Sok olyan család van (sajnos), ahol a gyermek egy random idegentől több kedvességet kap, mint a szülőtől. Ilyen esetben fel sem merülne, hogy a szülő böszmesége miatt a szintén áldozat lányát büntessem.

2019. nov. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Szakítanék.

Hiába nem ő volt, egyszerűen nem bírnék ránézni és nem az apjára gondolni. A vezetéknevétől is már rosszul lennék.

2019. nov. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon körülményfüggő. Miért lőtte le, mi volt az előzmény, mennyire áll közel hozzám az a rokon, mennyire szeretem a párom stb.
2019. nov. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kit lőtt le. Ha annó a nagyapámat lőtte volna le, aki egész gyerekkorában verte anyámat, akkor még egy sörre is meghívtam volna.
2019. nov. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Alapból buta az egész kérdés.... Ha szeretik egymást együtt maradnak hiába gyilkos az apuka... Egyébként mielőtt lecsuknák előtte azért egy kicsit átrendezném az arcát az öklömmel. Pl. A szeme meg az orra helyet cserélnének gyorsan az biztos. Mindegy mi az előzmény, egy szándékos emberölés egyszerűen semmilyen keretek között nem fogadható el.
2019. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

"Mindegy mi az előzmény, egy szándékos emberölés egyszerűen semmilyen keretek között nem fogadható el."


az önbíráskodás, testi sértés elfogadható?

2019. nov. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
6-os! Ha a párom apja lelőné az egyik rokonomat nem érdekelne hogy elfogadható e vagy sem az hogy kékre zöldre verném a pofáját.... De egy szándékos emberölés az egy teljesen más kategória. Ez nem jutott el az agyadig ? 5-ös voltam.
2019. nov. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#4: +1
2019. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7:

Szóval kb. lesüllyedsz az ő szintjére, grat, a te agyad sem egységes, úgy tűnik.

2019. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Mindegy mi az előzmény, egy szándékos emberölés egyszerűen semmilyen keretek között nem fogadható el."


Önvédelemből, simán. Megerőszakolta a lányom, simán.

2019. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!