Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magas társadalmi osztályú...

A magas társadalmi osztályú és nagyon gazdag emberek lenézik az extrém külsőt? Pl. Sok tetoválás, piercing, színes haj, alternatív öltözködés?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem vagyok gazdag, így nem tudok erre válaszolni.
2020. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok gazdag, de ennek a kettőnek full semmi köze egymáshoz. Lenézni csak belső tulajdonságai révén lehet lenézni valakit, nem a küldőségek alapján....
2020. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ismertem én dúsgazdag nőt pontosan az általad leírt külső tulajdonságokkal ...
2020. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Le bizony. Láttad a Batmant? Az a kinézet az általánosan elvárt, amit látsz Bruce Wayne partijain.


[link]

2020. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
csak azt nézk le, aki nem drogozik, kaszinózik és iszik
2020. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Feelgood35 ***** válasza:
35%

Átalában a tetkósok, színes hajúak, alternatív öltözködésűek fel akarják magukra hívni a figyelmet mert mással nem tudják csak ezzel, vagy többnyire ezzel. Egy gazdag ember nem hiszem hogy jól járna egy olyannal, akinek csak ennyi az "értéke". Nem nézik le őket...


DE mit kezdjenek velük?


Másrészt szerintem ha van valami különleges tudás vagy képesség a birtokukban akkor meg felnéznek rájuk, de ez ritkább, mert az emberek többsége átlagos.

2020. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Bár nem vagyok olyan magas osztályú, de azért a felső 15-20%-ban vagyok.

Szerintem elég undorítóak az extrém külsejűek, nem értem, más miért festékekkel meg ékszerekkel akarja eltorzítani a külsejét. A gazdag ismerőseim egyike sem él ezekkel, inkább az élet fontos területeire koncentrál, nem arra, mit varrasson magára legközelebb. A külsejük általában sokkal egyszerűbb és természetesebb, mint a szegényebb ismerőseimé. Nem mutogatják úgy magukat és a pénzüket, mint azok, akiknek alig van. Maximum drágább ruháik vannak, de azokat sem teszik ki mindenki elé.

2020. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a külső a lényeg hanem a belső.

Lehet hogy extrém a külseje, piercing, szines haj és akkor mivan?

Az emberek nagyrésze mindig a külsőségekre figyel kevesen akik a belsőre..

2020. febr. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

mégannyit:

*de egyébként igen, akik igy öltözködnek

-azoknak ilyen a stilusuk

de lehet hogy:

-valamilyen belső konfliktussal küzdenek, vivódással (pl.: tinik)

-teljesen másért azért mert feltűnési viszketegségük van.

2020. febr. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Legtöbb nagyon gazdag embernek pont van tetoválása. Gondolj pl Dwayne Johnson-ra? Gazdag, híres.. és mi még? Igen, tetovált.
2020. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!