Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám anyukám szűk...

Hogyan tudnám anyukám szűk látókörét megszüntetni?

Figyelt kérdés
Eléggé a színes, kissé gyerekes decora stílus felé húz a szívem, ezért az öltözködésemet szeretném ebbe az irányba vinni, viszont anyukám képes a felemás színű zoknikra azt mondani, hogy nevetséges, pedig ez még ahhoz képest semmi. Mit lehetne tenni ebben a helyzetben? Szerintem míg nem hordok halálfejes, sátánista cuccokat, addig nincs probléma.

2017. márc. 25. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Én speciel inkább felveszek egy halálfejes cuccot mint felemás zoknit. Szerintem anyudnak fel se tünne a halálfejes cucc mintsem egy felemás zokni legalábbis anyám tuti kinevetne olyan zokniba(meg rajta kivűl kb 2000ember mint ahogy anyud is) de egy halálfejes cuccot észre sem venne. Ha már különcködni akarsz azt lehet izlésesen is miért kell hülyét csinálni magadbol.
2017. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Bocsi, de rákerestem... Azokon a képeken, ahol a lányoknak a frufrujában van 25 csatt, meg az orrukon egy barbies ragtapasz, hát hallod besírtam. :'D

Sajnos szerintem is nevetséges, még a felemás zoknit túlélném, de ez.... :D A halálfej ehhez képest már tök mainstream.

2017. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Egész Magyarország látókörét megváltoztathatnád, mert nem csak anyukád szerint nevetséges. Míg Japánban tök természetes hogy valaki kinézhet így, itthon egy felemás zokni miatt is olyan megjegyzéseket kapsz, hogy a nap végén sírva mész haza.
2017. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik,akkor oltozz igy...ha te igy erzed jol magad,es neked igy kerek a vilag,akkor anyukad is elfogja fogadni...nem fog neki tetszeni,mint ahogy sok mas embernek sem (de szerintem te ezzel nagyon jol tisztaban vagy) de el fogja fogadni... figyelj,en sirva fakadnek ha egy napig is igy kene kineznem,de ez nem azert van,mert szerintem gaz ha valaki felvalallja magat,a sajat furcsasagaival,hanem azert mert az abszalut nem en lennek... de ha te azt erzed belul,hogy te ugy vagy teljes hogy ezeket a biszbaszokat magadra aggatod,akkor hajra.de tenyleg. en mindig is tamogatom azokat az embereket,akik fel merik vallalni magukat.nyilvan rengeteg ember kirohog majd,de kit nem bantanak a birkak,akik kicsit masabbak mint ok?

lehet lepontozni,nem erdekel.

2017. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy későn válaszolok, de mindegy. Egyszerűen nem kell hogy érdekeljen mások véleménye. Most lehet megbámulnak, meg a bunkó fa...ok be is szólogatnának,de az az ő bajuk. Viszont ezt a sátánistás dumát kikérem magamnak, mert lefogadom hogy azt se tudod mit jelent valójában a lefelé fordított kereszt, a pentagram, vagy úgy anblokk az egész vallás!
2018. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!