Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen okokból hordhat egy 18...

Milyen okokból hordhat egy 18 éves fiú szoknyát? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy fogadás miatt rá kell bizonyítanom egy iskola társamra akivel nem vagyok beszélő viszonyban sem, hogy nem egy sorozatgyilkos aki otthon darálja a csirkéket...Több elméletem is van, hogy miért (vallás, fanatizmus,feltűnési viszketegség...stb) hord egy fekete földig érő szoknyát és fekete kalapot. Semmi extra, egy darab piercing, vagy acélbetétes bakancs se...szóval CSAK a szoknya... őt a fogadás keretei miatt nem kérdezhetem meg, viszont tudom róla, hogy zsonglőrködik, hogy emelt bioszos osztályba jár (tehát orvosi, vagy valami hasonló célja lehet), hogy nem budapesti, hogy Kendének hívják....stb szóval azért nem vagyok egy kezdő Ms Marple (ahogy egy barátom is mondaná). Szóval nem további elméletek gyártása érdekel, hanem konkrétan olyan ember, aki találkozott már ilyennel (vagy ő maga hord szoknyát férfiként) és tudja az okokat :"D (tudooom ez kb olyan mint a "tetszik egy zene és úgy kezdődik, hogy: tütürütütü..." de azért hátha. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. márc. 3. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Skótságból.
2016. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mert felföldi skót
2016. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Simán elképzelhető az is hogy neki ilyen fétise van ami szexuálisan izgatja őt ha szoknyában lehet. Ettől független simán lehet normális ember aki jól tanul, tehetséges sok mindenben, szexuális beállítottság is normális tehát hetero. Az ha ő magában szoknyát hord az az ő dolga sok ilyen ember van akinek van valami fétise többnyire női ruhákhoz.


Én férfi létemre imádok női harisnyát viselni nadrág alatt, és nekem sokszor pont jól jön főleg amikor hideg van mert szabadtéri munkát végzek és jóval kényelmesebb mint a jégeralsó. Újabban a leggingsek is érdekelnek, idehaza néha felveszem ha kimegyek fát vágni utálom ha fázik a lábam.


A barátnőm öccse tornadresszeket hord otthon egymagában, a barátnőm mesélte el csak ő tudja ezt rajtam kívül, ő is azért tudja mert rajta kapta ezen.

2016. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy abból, hogy elárultad az illető nevét, a barátod szóhasználatát stb. baromira nem lehet majd kikövetkeztetni, hogy ki vagy...
2016. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!