Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek arra furán, aki...

Miért néznek arra furán, aki nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

Pl családi összejöveteleken furán néznek, értetlenkednek, ha visszautasítom a kínált alkoholt.

Nem értik, hogy hogy lehet, hogy nem iszik valaki.


Nem szeretem se az ízét se a hatását. Akkor minek igyam?



2020. jan. 25. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Na, pont a leírtak miatt nem megyek el semmilyen összejövetelre...


Egyetlenegy (legalábbis remélem, hogy nem mondta el másoknak) "idegen" ember, a volt osztálytársam tud a hajóról, vele viszonylag rendszeresen találkozom, egyébként nagyon szégyellem azt a betegséget... :(


Alapból sem vagyok szociális ember, de ez az "alkoholtilalom", főleg egyetemen, egyáltalán nem segít... :(

2020. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nos, el mondom ezzel kapcsolatban a véleményem olyan emberként aki szokott inni ( nem alkoholista vagyok, csak járok bulizni nem is ritkán). Szóval, mindenki egyéni döntése hogy iszik-e, aki először iszik ne mondja nekem azt hogy ízlik neki, mert nem fogom elhinni. Én például azért szoktam inni mert a hangulatot nagyon fel dobja egy buliban, főleg ha mindenki iszik. Kétségtelenül jobban teszik azok akik nem isznak, az meg hogy valaki nem fogadja el a nemleges választ az alkoholfogyasztásra az az ő problémája, végülis egy olyan dolgot próbál erőltetni amit az emberek szervezete nem szeret, káros függőséget okozhat stb. Tanács: Kérd meg őket legközelebb hogy " Már elmondtam hogy nem iszok, kérlek ne erőltess egy olyan dolgot amit nem szeretek". Ha ebből sem esik le nekik hogy zavar hogy kínálgatnak, akkor hagyd ott a társaságot.
2020. jan. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!