Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha kevesebb alkoholt iszom,...

Ha kevesebb alkoholt iszom, már nem is lehet szociális életem? (1-2 pohárral szoktam inni, ami még jól esik, ezért furcsán néznek rám) 23/L

Figyelt kérdés
Nincsenek hányós/botrányos sztorijaim, mint úgy általában másoknak, néha szeretek 1-2 pohárral meginni társaságban, ennyi az össz alkoholfogyasztásom. Úgy vettem észre, hogy emiatt befeszültnek skatujáznak be, holott ez egyáltalán nem így van, hanem tudom mi esik jól, és mi nem. Inkább pont azért feszülök be néha, ha erőltetni akarják, én sem erőltetek másokra dolgokat.

2017. aug. 24. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi köze a szociális életnek az iváshoz? Nem kell olyan társaságba járni, ahol fontos az ivás.
2017. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alkoholisták mindig kifognak kezdeni, ha közéjük keveredsz.
2017. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a köze hozzá, hogy csak ilyen társaságok voltak/vannak körülöttem, (1-2 ember társasága kivétel) és ha kiderül hogy nem iszom magam rosszullétig, már nem is vagyok olyan érdekes.
2017. aug. 24. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet szociális életed persze, olyanokkal akik normálisak, és nem néznek idiótának amiért nem iszod halálra magad és utána csinálsz olyan dolgokat amit megbánsz.
2017. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez milyen kérdés már?

Egész eddog jo volt ez a tarsasag, es most kezdett el zavarni?

2017. aug. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy jó volt eddig is?
2017. aug. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!