Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más fiú is aki nem iszik...

Van más fiú is aki nem iszik alkoholt és nem is dohányozik és mégis jól érzi magát? Ha van ilyen akkor titeket nem néznek ki? Ne piszkálnak azzal hogy igyatok? Ha piszkálnak hogy véditek ki? 20f

Figyelt kérdés

világ életemben undorodtam az alkoholos italoktól. szédülök tőle, büdös a szaga, vagy ha nem is büdös, akkor semmi íze ( pálinka) és csak marja a pocim... Én sokkal jobban szeretek kirándulni, tekerni, táborozni, és persze animézni és ps4-ezni. Azonban a barátaim, nem bírják ezt elviselni, mármint hogy nem iszom, és sokszor erőszakoskodnak, és addig szekáltak múltkor amíg nem ittam. De én annyira undorodtam a sör ízétől, hogy ki is hánytam rögtön, akkor meg megkaptam hogy biztos homokos vagyok...


a kérdésem hall komoly, tényleg megtörtént ez, és azóta nem megyek velük szórakozni, viszont azóta át se jön senki...


Élet elixirnek tartják a bort pl...


2017. jún. 1. 18:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

A tények, amelyeket tudnod kell:


1. Mindenkinek joga van ahhoz, hogy eldöntse, szeretne-e alkohol illetve dohányárut fogyasztani, és intelligens emberek tiszteletben tartják más emberek döntését (ezt illetően).


2. Nem ittál még semmilyen valóban minőségi, jó ízű alkoholos italt, azért vélekedsz így.


3. A "barátaid" bunkók.


4. Nem mindenki látja úgy a világot, ahogy a "barátaid", nagyon sokan osztják a te érdeklődési körödet is.

2017. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

"2. Nem ittál még semmilyen valóban minőségi, jó ízű alkoholos italt, azért vélekedsz így.

"


egyszer kóstoltam 10 éves portói bort, és borzalmasan marta a számat az is. a nyelvemet is. végül kiköptem, ami persze megint sértődés volt. ez a 18. szülinapomon volt. A legrosszabb ha megiszok valamit akkor az a égető érzés és az hogy így szédülök vagy nem tudom. szarul vagyok. Mielőtt valaki az egészségemmel jönne, 100%-os a vérképem.

2017. jún. 1. 18:43
 3/29 A kérdező kommentje:
Meg amúgy olyan a legtöbbnek a szaga mintha megromlott volna a gyümölcs. csípős és kellemetlen.
2017. jún. 1. 18:45
 4/29 anonim ***** válasza:
48%
"Marja a pocim" ne haragudj de itt en is azt hittem hogy meleg vagy :D
2017. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Barátom sem dohányzik, és alig iszik. Neki is van olyan haverja, aki amikor nála van már reggel 9-kor pálinkával kínálja, de tényleg erőszakosan, aztán le is gurít mellé délig 5 sört. Meg is látszik a fickón, kb. mintha terheshasa lenne és hízott sokat.


Én mondjuk szeretek bizonyos fajtájú, minőségi italokat,

de nem tukmálom soha. Viszont az tény, hogy van ez a felfogás, ami barátaidat is jellemzi. Szerintem hanyagold őket.

2017. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
nem magyarázkodom, hisz nincs miért. Nem iszom azt kész.
2017. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
"10 éves portói bor"
2017. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

"Én sokkal jobban szeretek kirándulni, tekerni, táborozni, és persze animézni és ps4-ezni."


Ööö... ezek között és az alkoholfogyasztás között pontosan mi az összefüggés?? Aki szeret néha alkoholizálni, azok a fent említett dolgokat már nem is végezhetik?

2017. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Jelen. Teljesen antialkoholista vagyok. Alkoholfüggők között nőttem fel, akik megkeserítették a gyermekkoromat, úgyhogy már csak elvből sem fogyasztok szeszesitalokat. Amint megérzem a szagát, hányingerem és gyomoridegem lesz, előtörnek a rossz emlékek.
2017. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ja, és a bagót is kerülöm, mint a pestist.
2017. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!