Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértek Schobert Norberttel...

Egyetértek Schobert Norberttel. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elnézést, tudom, hogy már lejárt a sztori, de én csak tegnap este hallottam erről először, és azóta is foglalkoztat a téma.

Nő vagyok, túlsúlyos, de ha az üzenet stílusával jem is, de a tartalma eljutott hozzám és azzal egyetértek. Ha szebben fogalmazta volna meg, ez lenne a lényeg: ha tartós kapcsolat, házasság vagy gyerek után a felek ellustulnak, belekényelmesednek a helyzetbe és nem dolgoznak aktívan azért, hogy fenntartsák a másik érdeklődését, akkor az forrása lehet a kapcsolat megromlásának. És ez persze mindenkire vonatkozik, nemtől függetlenül.

Ha nem lenne igazság a mondandójában, akkor nem lenne mindenki úgy felháborodva, mintha személyesen inzultálta volna őket. Az is érthető, miért éppen ilyen stílusban közölte a mondandóját, hiszen manapság már olyan magas az emberek ingerküszöbe, hogy másképp nem jutna el az üzenet...


2020. jan. 25. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem véletlen nem így fogalmazta meg, nem arra gondolt, mint amit te ide leírtál. Szimplán az elhízást okolja a házasságok megromlásáért, mert akkor mi férfiak már nem kívánjuk úgy a feleségünket meg a többi hülyeség. Ne akarj olyat belelátni, ami nincs.

Talán rendszeres Norbi Update fogyasztónak tetszik lenni?

2020. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgasd a többi ilyen kérdést, ha kiváncsi vagy a véleményekre, már senkit nem érdekel a téma, lejárt lemez.
2020. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Istenem inkább Hitlerről legyen már ennyi kérdés ő legalább érdeked.
2020. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes
2020. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

De ő nem ezt mondta. Hanem azt, hogy a nők elhízása miatt a férjük nem kívánja őket többé és ezért tönkremennek a kapcsolatok. Ennyit mondott, semmi többet.


Én azért se értem ezt az egész, hogy miért a nők elhízásáról beszél, amikor statisztikailag a férfiek nagyobb mértékben vannak elhízva, mint a nők...



24/F

2020. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaeledel-árus megkapta a 15 perc hírnevet. Csak ennyi a történet lényege, nem kell továbbrugózni rajta.
2020. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Ide is bemásolom nők véleménye érdekelne.


Akkor forditsun meg a kérdést.


Tehát van egy jó megjelenésű izmos,sikeres a karrierjében,értelmes pasi.

Igényes ruhatára is kiváló.

Nem énekli el az ABC-t emésztési hangokkal,nem rotyogtat oda nektek.

Van stílus,utazgattok,wellnesz minden ül és klappol.



Na,akkor ez a pasi tegyük fel nem jár már edzeni,elhízott malac lett,nem figyel a kajára már bezabál mindent.



Jah igen tetejében ruháit nem frissíti már,nem érdekli már.



Mellette lusta tehát a jó fizunak is búcsút inthettek nincs wellneszezés,nincs utazgatás,étterem,a szép kocsiját is el kellett adnia mert ott hagyta a kiváló munkahelyét is,elment valahova apróért közalkalmazottként negyed annyi fizuért.



Ja nem képzi magát már,lesz_rja.



Mellette ABC kaja után orrba szájba megy,meg béke galambok is.



,,Ha szeretsz elfogadsz így is mostmár".



Jah talán a lakàst fent tudja tartani,de kocsibòl max egy szakadt Suzuki(Audi után pl)



Na őszintén de nagyon,hogy hangzik?



Nem suhanna le nálatok a férfi,nem ábrándulnátok ki?



Tegyétek a szívetekre a kezetek.

2020. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es, ez elég idétlen példa. Ki ne ábrándulna ki egy olyan emberből, nemtől független, aki teljesen kifordul önmagából minden téren, és semmiben sem hasonlít régi önmagához? A súly az egy dolog, de ha semmi erőfeszítést nem tesz azért, hogy valamit kezdjen az életével... Ritka, hogy valakinek az élete ilyen gyökeresen megváltozzák negatív irányba, ez nem érinti a többséget. Ha valaki el is hízik, az nem jelenti azt, hogy az élet többi részén is csődöt mondjon, és egy lepukkant senkivé váljon, nem erről van szó most.
2020. jan. 25. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

44% Még mindig nem érted, de mindegy. Ha nő mondott volna ilyet férfiakról itt hőzöngenél.



Azért a nőket célozta be mert


-itthon a nők zöme még mindig abban az önekéző mártírstádiumban létezik,

ahol a nő másik nőt előbb megszólja túlsúlyért, mint az elhízott férjét, bűnösnek érzik magukat olyan dolgokért, ami felett férfiak átsiklanak, ez nevelés és szocializáció kérdése sajnos

-ebből kifolyólag több női követője van, legtöbbjük sajnos elég egyszerű és ahelyett, hogy normális fitness szakembert követne, vagy normális edzőt (főleg nőit), inkább hallgat egy megmondóember gurura, aki fekete-fehér primitív kijelentéseivel bombázza az embereket, és a diétás édességekkel vakítja el követőit

-itthon még mindig dívik a "ha a férfi igényes az biztosan b-zi" illetve "a férfi 100 kiló felett kezdődik" marhaság, a férfiak többsége valószínű körbe röhögné, ha őket venné célba.


Nem vagyok nőgyűlölő, nő vagyok és végtelenül elszomorít, hogy a nők előbb hallgatnak a bunkóságra, mint egy normális hangvételű edző tanácsaira.

Tehát itt nem az elhízás kritikája a problémás, hanem az hogy egy teljesen fogalmatlan bulvár szintű paraj osztja a népet.

2020. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy bárkinek lehet más a véleménye, mint az enyém, és nem fogom ezért bocsántkérésre felszólítani. Azt mond, amit akar. Persze szembesülnie kell annak következményeivel is.
2020. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!