Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség azok között a...

Mi a különbség azok között a fiatal felnőttek között, akik inkább bulizni, és akik inkább színházba szeretnek járni?

Figyelt kérdés

Fiatal felnőtt, tehát 16-26 éves korig kb. Erre a korosztályra gondolok.


Vannak, akik minden hétvégén mennek a diszkóba a drágalátos haverokkal, mintha kötelező lenne. Lenézik azt, aki nem pártolja eme gyökértelen létet. Furának, különcnek és életre alkalmatlannak tartják azt, aki mondjuk 18-20 évesen még nem volt soha részeg, másnapos, nem járt még diszkóban és nincsen széles ,,baráti" köre, tele ökör alakokkal.


Akik pedig színházba járnak, Ők nem nézik le a diszkóba járó söpredéket, de magukat műveltebbnek, értelmesebbnek és már már előkelőnek tartják. Tetézi ezt sok esetben az, hogy nem csak színházba szeretnek járni, hanem művészlelkek. Az egyik jól énekel, a másik hangszeren tud játszani, és mindegyiknek van valami különleges képessége.


Kérdésemet azért írom ki, mert mostanában sokat voltam színházban és rengeteg fiatalt láttam a nézőtéren. Aztán egy péntek esti előadás után, Budapesten sétálgatva látok csordákba tömörülve nem túl bizalomgerjesztő alakokat, érdekes viselkedést produkálva.


Különbséget látok a színház és a diszkókedvelők között beszédben, viselkedésben, gondolkozásban, megjelenésben de még öltözködésben is.


A véleményeket kulturált formában kéretik megfogalmazni pár mondatban, novellákat nem áll módomban olvasni.


Köszöntem.



2020. jan. 25. 21:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Ú de nem tetszik a stílusod. Zárójel bezárva. Nyilvánvalóan te is látod a különbséget, hiszen le is írtad, hogy miben különböznek. Ismételjük el? Ne haragudj, de nem tudom milyen választ vársz. Egyébként kicsit azért általánosítasz, biztosan a bulizósok között is akad értelmes, okos ember.
2020. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%
Semmi xd
2020. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Különleges képessége, mi? :D


Nem írok többet mert novellákat nem áll módodban olvasni de jót nevettem ezen az egészen.

2020. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Különleges képesség: különleges képesség már az is, hogy valaki a mai világban mer más lenni. :) De ez a szó túlzójelző. Szemléltetni akartam az utóbb említett csoport másságát és létének értelmét, ellenben a másikkal.
2020. jan. 25. 21:51
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

Ez faszsag.

Szinhazba rengeteg sznob jar, amolyan "muvesz leszek, mert eldontottem" tipusu arcok, akikben van egyfajta hipszter pozerkodas

Diszkoba meg van felso reteg, akik a minosegi zenet (pl depeche mode rajongok) nyomatjak minosegi piaval (bar ez szorakozohelyen ritka mar, de ott is ki lehet fogni pl ciroc vodkat), jo ertekrendu emberek tarsasagaban.

2020. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
codename: átokfajzat xD
2020. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%

Én egyik helyre se járok, hanem sportolni, kirándulni, kocsmázni barátokkal. Most akkor mi van?


Ráadásul magamnak való vagyok, így nem is hetente.


27N



:D

2020. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
de ő a 16-26 évesekről beszél, te már 27 vagy :D rád nem vonatkozik a dolog :P
2020. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
44%

Ne legyel mar ekkora helikopter, azt mondtam, hogy van a diszkoban felso reteg, tehat az ott levok 10%-a olyan kb mint amit leirtam. Irtam zarojelbe, hogy milyen piara gondoltam peldaul, de az ilyen figurak altalaba elotte otthon, "hazibuliba" iszogatnak pl remy martin-t, hennessy-t, glenfiddich-et, stb.

Nagyon probalsz lekezelni a ":DDDDD"-vel, de szoba se jott amin ennyire kacagsz, egyebkent kola melle miert ne lehetne tolni egy olcso bourbont?:DDD

2020. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

# 8


Tavaly is ugyanilyen voltam, sőt, 3 éve is.



:D

2020. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!